Ubytování v Beskydech u vleku Rališka

Nabízíme Vám stylové a moderní ubytování v Beskydech na Horní Bečvě, v naší nově postavené Dřevěnici u vleku. Dřevěnice disponuje 2 apartmány se samostatnými vchody.

Během pobytu doporučujeme výlet ať už pěšky nebo na kole na posvátnou horu Radhošť a Pustevny. V nedalekém Rožnově pod Radhoštěm se projdete po nejstarším skanzenu lidové architektury ve střední Evropě - Valašském muzeu v přírodě. S dětičkami se povozíte na vláčku Rožnováčik. V letním období se osvěžíte na přírodním koupališti Na Stanoch, na koupališti Rožnov nad Radhoštěm, případně v Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm. Milovníci piva určitě ocení Rožnovské pivní lázně. V zimě si zase skvěle zalyžujete v lyžařských střediscích Skiareál Rališka, Skiareál U Sachovy studánky a Skiareálu Bílá.

V naší Dřevěnice u vleku Vás rádi ubytujeme během celého roku. Objekt sestává ze dvou apartmánů č. 1 a č. 2 se samostatnými vstupy a společně disponují kapacitou pro 20 osob včetně přistýlek.

Apartmán č. 1 se nachází v přízemí dřevěnice a disponuje kapacitou pro 4 osoby. K dispozici tu hosté mají manželskou postel, televizor (TV signál přes T-mobile), rozkládací gauč (přistýlka pro dvě osoby), kuchyňský kout s jídelním posezením, elektrickou dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, lednicí a mrazákem. Z obou apartmánů vede i vstup na zastřešenou terasu s posezením. Součástí apartmánu je i vlastní koupelna s infrasaunou a toaletou.

Apartmán č. 2 je mezonetový. V přízemí toho apartmánu naleznete obývací místnost s televizorem a rozkládacím gaučem (přistýlka pro dvě osoby), tato je zároveň propojena s plně vybavenou kuchyní s jídelním posezením, elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, lednicí a mrazákem. Další přistýlka pro dvě osoby na rozkládacím gauči, je i na chodbě apartmánu. Rovněž je zde pro dětičky k dispozici dětský koutek se stolkem, židlemi a hračkami. Kromě toho se zde také nachází také jedna samostatná toaleta.

Patro apartmánu č. 2 sestává ze tří ložnic, 4, 3, 5-lůžkových. Rovněž na tomto patře mají hosté připravenou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky, fénem, ​​infrasaunou a toaletou. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru hosté mohou využívat zastřešenou terasu s posezením i přenosný gril. Dlouhé chvíle si můžete zkrátit hrou šipky či badminton. Nejmenší se zajisté potěší pískovišti s hračkami, dětskému domku se stolem a židlemi, houpačce, skluzavce a prolézačkami. Rodinám s dětmi rádi zapůjčíme dětskou postýlku a židličku na krmení. Vaše kola a lyže si odložíte v místnosti na to připravené. Parkování je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky