Útulná chatička v Beskydech

Prožijte rodinnou dovolenou či pobyt s přáteli v naší Chatičce Valašská Bystřice, kterou najdete v chráněné krajinné oblasti Beskydy, v zajímavé a společensky i kulturně aktivní vesničce Valašská Bystřice.

Co nabízí kraj? Přímo od nás se po cyklostezkách i naučných chodnících dostanete k více zajímavým místům. V blízkosti se nachází Valašské muzeum v přírodě ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Také se zde zrelaxujete v Rožnovských pivních lázních. Pokud raději plavete nebo preferujete lenošení na březích jezera, jen 10 km od nás si přijdete na své na Bystřičské Přehrade nebo Horní Bečvě. Potěší se i milovníci golfu. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Buřov nebo Vsacký Cáb.

Celoročně u nás může přespat až 12 hostů, kteří najdou klidné místo v naší Chatičce Valašská Bystřice. Už v přízemí je situována společenská místnost s televizorem a gaučovým sezením, sloužícím jako přistýlka pro dvě osoby. Připravit si výborné jídla můžete v kompletně zařízené kuchyni (s el. troubou s plyn. sporákem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním posezením). V přízemí také využijete koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

V podkroví jsou umístěny dvě ložnice - jedna 4-lůžková a jedna 6-lůžková, každá se samostatnými lůžky. Spojení s okolním světem je zajištěno rovněž i prostřednictvím bezplatného WiFi připojení na internet.

Upravená zahrádka u chatky je vhodná pro trávení příjemných chvil. K dispozici je zde venkovní posezení, krb a gril. Děti se zabaví na trampolíně, v pískovišti nebo při stolním tenise. Zajistili jsme Vám také dětskou postýlku. Parkování aut je přímo u chaty. Věříme, že u nás prožijete klidně strávený čas s těmi, na kterých Vám nejvíc záleží. Těšíme se na Vás!