Chatička pro rodinku u lesa, s krbem

Naše útulná Chata Malá Bystřice je situována v nádherné lokalitě CHKO Beskydy, v malebné obci Malá Bystřice.

Čas můžete trávit procházkami horskými louky a lesy mezi Vsetínskými a Hostýnskými vrchy. Kraj nabízí možnosti na turistiku, sběr lesních plodů a hub i cyklistiku nejen po cyklostezce Bečva. Nevynechejte ani známé valašské centrum Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí. Zaplavte si v přehradě Bystřička. V zimě si zabežkujte na hlavní hřebenové magistrále Vsetínské vrchy. Lyžování doporučujeme ve střediscích Búřov, Jasenka, Vsacký Cáb a Soláň.

Až 5 hostů ubytujeme v naší moderně zařízené Chatě Malá Bystřice. Chata je situována ve svahovém terénu s výhledem na vrcholy Beskyd. Příjemný čas v kruhu nejbližších strávíte v obývacím pokoji, kde se nachází krbová kamna, kuchyňský stůl se židlemi, televizor se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, rádiem a koženou sedací soupravou. Z obývacího pokoje vede vstup do menší prakticky vybavené kuchyně (indukční dvojplotna, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice). K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Podkroví chaty tvoří dvě ložnice - menší a větší. V menší využijete dvě samostatná lůžka. Větší ložnice je vybavena jedním lůžkem, koženou dvousedačkou a rustikální manželskou postelí s elektrickým polohováním zad a nohou. Spojení s okolním světem zajišťujěme i prěs WiFi připojení na internet zdarma.

Novou sílu načerpáte také na dřevěném sezení na terase. Odsud dohlédnete na děti hrající si v zahradě nebo na dětském hřišti. U nás najdete i ohniště, přenosný gril a studánku. Na požádání zajistíme dětskou postýlku. Víme Vám uschovat kola a lyže. Parkování aut je přímo u chaty. Láká Vás naše nabídka na pěknou dovolenou či romantický pobyt? Přijďte k nám.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky