Loading

Ubytování v Malé Bystřici

(3 objekty + 27 objektů v okolí 25 km)

Chata Malá Bystřice

Malá Bystřice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chatička pro rodinku u lesa, s krbem

Chata Bystřice

Malá Bystřice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chata s infrasaunou v CHKO Beskydy

Chata Alpina

Malá Bystřice, na okraji obce / města, v lese
Útulná dřevěná chata s krbem, v lese

Chatička Valašská Bystřice

Valašská Bystřice (Malá Bystřice 6,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Útulná chatička v Beskydech

Apartmány Hážovský Dvůr

Rožnov pod Radhoštěm (Malá Bystřice 9,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Ideální apartmány pro rodiny s dětmi

Chalupa U Štěpánky

Nový Hrozenkov (Malá Bystřice 10,2 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na ok...
Chalupa na polosamotě u potoka pod lesem

Chata Lentilka

Rožnov pod Radhoštěm (Malá Bystřice 11,0 km vzdušně), na okraji obce / města, u les...
Rekreační chata pro rodinky, s krbem

Chata Lexa

Dolní Bečva (Malá Bystřice 11,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na ok...
Útulná chata v Beskydech s infrasaunou

Chata Dolní Bečva

Dolní Bečva (Malá Bystřice 11,6 km vzdušně), v obci / ve městě, u potoka
Chata se zahradou a bazénem v Beskydech

Apartmán na pohodu

Dolní Bečva (Malá Bystřice 12,0 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji...
Moderní a komfortní ubytovaní u lesa!
1 - 30 / 30

Malá Bystřice

Malá Bystřice 1

Na severozápadě Vsetínských vrchů ve Zlínském kraji leží Malá Bystřice s 308 obyvateli. Stala se součástí chráněné krajinné oblasti Beskydy a Valašské přírody plné hlubokých lesů, krásných turistických tras a cyklistických stezek. V okolí této podhorské obce naleznete větší města jako Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín a Zlín.

Zajímavá místa v Malé Bystřici

Součástí Malé Bystřice je kopec Santov s osadou nesoucí stejné jméno. Z jeho vrcholu je nádherný výhled na Beskydy a tamní rodinná hospůdka tvoří kulturní centrum obce. Roubená zvonička, která zde stojí, je vyhlášena chráněnou památkou.

Turisty přiláká přehrada Bystřička sahající až na území obce. Příjemná voda ke koupání a prostředí Vsetínských vrchů jsou jako stvořené k rekreaci. Vsacký Cáb je nejvyšší vrchol s výhledem na Javorníky. Přímo pod ním je stejnojmenná turistická chata se skvělou restaurací a hojně navštěvované Cabské jezírko. Další přírodní památkou je pískovcový skalní útvar Svantovítova skála.

Aktivity ve slunečném počasí

Arcibiskupský zámekKroměříži je společně se zahradami, které ho obklopují, na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zve Vás nejen na prohlídku, ale také na příjemnou procházku.

Malá Bystřice 2

Turisté uvítají mohutnou zříceninu hradu ve Starém Jičíně. Jedná se o jeden z nejstarších hradů na Moravě. Vede k němu značená turistická cesta a projít si ji můžete s pejsky až přímo ke zřícenině. Dalším krásným výletem je procházka do skanzenuRožnově pod Radhoštěm a do areálu Pusteven s proslulou horou Radhošť a sochou Radegast.

Pouze po dobu letní sezony je v provozu aquapark Frenštát pod Radhoštěm. Jeho hlavním lákadlem je rozlehlý bazén s tobogánem. Bazén je i přes svou velikost vhodný i pro nejmenší plavce díky hloubce od 90 do 190 cm.

Radovánky v zimě

Srdce Beskyd je rájem pro milovníky zimních sportů. Ve Valašské Bystřici navštívíte ski areál Búřov. Na své si přijdou začínající i pokročilí lyžaři a snowboardisti, pro které je zde zřízen snowpark. Velmi oblíbené je lyžařské středisko Karolinka. Zaujme Vás krásným prostředím Vsetínských vrchů a Javorníků.

Malá Bystřice 3

Pro krásu a relaxaci jsou jako stvořené lázně ve Vsetíně. Užijete si v nich wellness služby, jako jsou vodoléčebné procedury a sauny. Relax pro tělo i duši Vám vytvoří finská sauna s aromaterapiíí i parní lázeň.

Ubytování v Malé Bystřici

Malou Bystřici obklopuje krásná oblast s rozmanitou přírodou. Je vyhledávaná rodinami na dovolené i cestovatelskými dobrodruhy. Zejména pro ně je vhodná forma ubytování v chatách či chalupách, které si zachovaly svůj venkovský styl.

Penziony s komfortně zařízenými pokoji a prostornými apartmány jsou také správnou volbou. Součástí objektů jsou většinou restaurace nabízející tamní speciality, na kterých si pochutná celá Vaše rodina. A pokud by Vás honila mlsná i během relaxování na pokoji, v apartmánech jsou samozřejmostí vybavené kuchyňky.

Hotely v Malé Bystřici a okolí si také zachovaly svůj typický roubený styl staveb. Díky tomu se staly součástí krajiny a dotváří její krásu. Pokud si tedy potřebujete odpočinout a chcete si užít dovolenou s rodinou v poklidu, neváhejte a vyberte si jeden z hotelů s kompletními službami.

Valašská příroda je opravdu krásná a každý si zde přijde na své. Malá Bystřice se po dobu dovolené s rodinou či partou přátel stane Vaším novým domovem.