Infrasauna a celoroční venkovní vířivka

Rozhodli jste se přežít pěkné chvíle odpočíváním na chatě, která má vířivku, saunu i dětské hřiště? Zveme Vás do Chaty Bystřice, která se nachází v CHKO Beskydy, v krásné přírody valašské krajiny, v obci Malá Bystřice.

Lesnaté i horské pastviny mezi Vsetínskými a Hostýnskými vrchy nabízejí prostor na cyklistiku, turistiku i procházky. K vyhledáváním cílům turistů patří vrch Santov, Pustevny, Radhošť, Bečvy, Soláň, Velké Karlovice Velký Javorník s rozhlednou a Lysá hora. Blízká přehrada Bystrička je vhodné místo na koupání i rybaření. S dětmi doporučujeme výlet do Rožnova pod Radhoštěm s množstvím atrakcí. V zimě si vyrazíte na běžky, zabruslíte si na ledě nebo zalyžujete na svazích okolních středisek (Búřov, Jasenka, Vsacký Cab, Soláň, Pustevny, Bílá).

Zděná Chata Bystřice je připravena pro rodinky s dětmi, skupinky známých i páry. Celková kapacita ubytování je 6 pevných lůžek + 2 přistýlky. Ze zahrady se dostanete do letní kuchyně v přízemí. V rámci ní využijete rohovou lavici, posezení, indukční desku a potřebné kuchyňské nádobí. Nechybí samostatná toaleta.

Schody ze zahrady Vás dovedou ke samostatnému vstupu chaty. V předsíni si složíte věci a přesunete se do kuchyně. Kompletně vybavená kuchyň (s indukčním dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí a jídelním sezením) splňuje všechny požadavky současné doby. Společný čas strávíte ve společenské místnosti s krbovými kamny, televizí se satelitním příjmem, saunou a rohovou sedačkou (sloužící pro přespání 2 hostů). Odtud vede východ na balkon s výhledem na panorama Beskyd. Na tomto patře je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Dokonalý spánek jsme zajistili v podkroví chaty se dvěma ložnicemi (jedna průchozí). Každá disponuje manželskou postelí a jedním lůžkem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V upravené zahradě načerpáte novou sílu - relaxováním ve vířivce, odpočíváním na sezení, během grilování na přenosném grilu nebo v zahradním krbu. Oddechnout si víte i na posezení pod zastřešenou terasou. V letní kuchyni si uchováte Vaše kola. U nás je také k dispozici pračka a pro děti hřiště (s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou). Parkování vozidel jsme zajistili u chaty. Těšíme se na to, jak u nás prožijete příjemný čas.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Domácí zvířata, Kuřáky