Chalupa na polosamotě u potoka pod lesem

Chalupa U Štěpánky leží u lesa v údolí Lušová, v blízkosti obce Nový Hrozenkov, ve Zlínském kraji. Poloha mezi Javorníky a Beskydami zaručuje nekonečné možnosti turistiky.

Od chalupy si můžete vyrazit na procházky v okolí spojené s houbařením. Síť turistických tras a cyklostezek je opravdu bohatá, krásné výhledy jsou samozřejmostí, ať už se vydáte kterýmkoli směrem. S dětmi se vyberte do ZOO Lešná u Zlína, pány zase zaujme Muzeum automobilů v Kopřivnici. Na koupání se nechte zlákat k jezerům Kačák a Balaton nebo na koupaliště Velké Karlovice, Zděchov či Vsetín. V hotelu Hořec (15 km) si odpočinete v termálním bazénu, sauně nebo vířivce. Za lyžovačkou doporučujeme vyrazit na nedaleké svahy Karolinka Ski Center, Skicentrum Kohútka i Lyžařského areálu Soláň - Bzové. Běžkování je možné, kromě lyžařských středisek, i na rozlehlé louce u chalupy.

Během celého roku je pro Vás k dispozici útulná a stylová chalupa s maximální kapacitou pro 10 až 12 hostů. Chalupa je dostatečně velká a dobře vybavená tak, abyste se tu i při plné obsazenosti cítili příjemně.

V přízemí se nachází společenská místnost s posezením, krbem, televizí se satelitním příjmem a jednou manželskou postelí. V kuchyni si Vaše oblíbené jídla připravíte tak trochu tradičně, na kachlových kamnech. Poslouží Vám zde také mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a jídelní posezení. Ledničku s mrazákem najdete na chodbě.

Rovněž na přízemí se nachází jedna 2-lůžková ložnice s manželskou postelí. Další tři ložnice jsou umístěny v podkroví. Najdete zde dvě 2-lůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky, které lze spojit do dvoulůžka, jedna z těchto ložnic je přechodná. Třetí ložnice je vybavena manželskou postelí a rozkládacím gaučem, který slouží jako přistýlka pro dvě osoby. Pro Vaše maximální pohodlí disponuje chalupa dvěma koupelnami. V obou najdete sprchový kout, v podkroví navíc i s toaletou. V přízemí je toaleta samostatná.

Okolí chalupy přímo láká vyjít na čerstvý vzduch. Zde si posedíte na terase nebo v zahradě a můžete si připravit lahůdky na grilovacím kameni či při ohnisku. Děti si zaskáčou na trampolíně. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, kola si můžete odložit přímo v chodbě chalupy nebo v zamřížovaným prostoru za chalupou.

Pokud potřebujete odpočinek od ruchu velkoměsta, čerstvý vzduch a krásný výhled přijďte na Chalupu U Štěpánky. Těšíme se na Vás!