Pohoda uprostřed valašské přírody

Jedno z nejatraktivnějších míst na Soláni, ve výšce 777 m n. m.. Okolní les s nádherným výhledem na Javorníky. Necelých 250 m od sjezdovek místního Ski areálu Soláň - Vrchol - to jsou naše Chaty Pohoda na Soláni, které spadají do obce Velké Karlovice.

Rodinná dovolená může začít už na příjezdové cestě, která je součástí Naučné stezky přes hřeben Soláň. Dny si zpestříte i výlety do okolní valašské přírody - ať už pěšky nebo na kole. V blízkosti se nachází několik atrakcí - Karlovské jezero, o kterém napsal pohádku K. J. Erben, Muzeum Velké Karlovice, Rožnovské pivní lázně nebo Tarzánie - Lanový park Trojanovice. Zchladit se během horkých dnů můžete na přehradě Horní Bečva nebo přehradě Bystřička. V zimě si zalyžujete na svazích místního střediska Soláň.

Chaty Pohoda na Soláni jsou dvě zrekonstruované chaty, které disponují kapacitou 12 lůžek a 4 lůžka. Chaty se pronajímají jako celek i zvlášť. K dispozici máme:

- Chatu Pohodička pro jednu rodinku. Součástí chaty je obývací místnost s krbem, televizorem a jídelním sezením. Nechybí také plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře chaty jsou v ložnici 2 manželské postele. Podkroví nabízí prostor s třemi matracemi pro spaní max. 3 dětí.

- Chata Pohoda pro maximálně 12 hostů. V suterénu chaty si odpočinete v sauně se světelnou terapií a sprchovým koutem. K užívání je lyžárna se sušákem na 16 párů obuvi. V přízemí jsou umístěny dvě ložnice se vstupem na terasu - 2-lůžková s manželskou postelí a 4-lůžková s manželskou postelí a palandou. Jídelna je propojená s kompletně zařízenou kuchyní a obývacím pokojem s krbem, televizorem a vstupem na terasu. Součástí přízemí je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. První patro dotvářejí dvě ložnice - 2-lůžková s manželskou postelí a 4-lůžková s manželskou postelí a palandou. Komfort zajišťuje koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Na upravené zahradě můžete naslouchat šumění korun stromů. Při každé chatě je připraveno posezení s ohništěm. Děti se mohou zahrát v pískovišti a na skluzavce. Parkování aut je zajištěno přímo u chat. Stačí už jen přijít, vychutnávat si čerstvý vzduch, napít se z našeho vlastního horského pramene a užívat si nicnedělání. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky