Luxusný srub se saunou na samotě

Srub Viktorie naleznete na samotě v blízkosti obce Krasov, v okrese Bruntál. Tato klidná lokalita v Jeseníkách se nachází jen několik kilometrů od hranic s Polskem.

Příroda Vás jistě zláká na turistiku, ať už pěší či cyklistickou, mezi oblíbené cíle patří vrch Praděd. Odpočinout si můžete v lázních Karlova Studánka a Jeseník či ve wellness centru v Bruntále. Vodní radovánky si užijete na koupališti Zlaté Hory - Bohema nebo na městském koupališti v Albrechticích. Za dobrou lyžovačkou si vyrazte do lyžařských areálu Arena - Vrbno pod Pradědem, Annaberg - Andělská hora a Suchá Rudná, Vraclávek či Karlova Studánka. Na výlet do Polska se vyberte autem, na kole nebo i pěšky, je to opravdu blízko.

Celoročně je pro Vás připraven moderní komfortní srub pro 10 osob. Svým vybavením je vhodný i pro náročné hosty.

V přízemí najdete společenskou místnost, která je propojena s jídelnou a kuchyní. V prosvětlené společenské místnosti s vysokým stropem se pohodlně usadíte na některé z pohovek, vychutnáte si výhled na rybník nebo zvuk ohně v krbu. Kuchyň je moderně a funkčně vybavená, poslouží Vám indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, indukční konvice, kávovar a myčka nádobí. Dobré jídlo si můžete vychutnat všichni společně v jídelně u masivního jídelního stolu pro 10 lidí. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

Odpočinek na Vás čeká v jedné z pěti 2-lůžkových ložnic. Jednu, vybavenou manželskou postelí, najdete v přízemí. V podkroví jsou umístěny čtyři ložnice, dvě s manželskými postelemi a v dalších dvou využijete po dvě samostatná lůžka. Pocit soukromí a komfortu dodávají srubu i dvě koupelny, v přízemí Vám poslouží koupelna se sprchovým koutem a saunou a samostatná toaleta, v podkroví se nachází koupelna s vanou a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Klid okolní přírody a výhled na rybníček si můžete vychutnat na terase s posezením. Pokud máte chuť na něco grilované, využijte gril, ohniště nebo pícku na pizzu. Po dni plném zážitků se zrelaxujte ve finské sauně pro tři osoby a den zakončete sklenicí vínka při svíčce ve vinném sklípku. Na terase si můžete zahrát stolní tenis a děti si užijí prolézačky a trampolínu. Cyklisté a lyžaři ocení sklep, která je využíván jako úschovna sportovního vybavení. Parkování pro 5 až 6 aut je možné u srubu a podél příjezdové cesty.

Dopřejte si luxus v moderním srubu v krásné přírodě. Těšíme se na Vás v srubu Viktorie!