Samota u lesa s vyhlídkou na sjezdovky.

Chalupa Svatební dar leží v obci Horní Morava na jižním svahu střediska Dolní Morava. Tato oblíbená lokalita v Pardubickém kraji leží v pohoří Králický Sněžník, jen několik kilometrů od polských hranic.

Dřevěnice stojí v objetí přírody, kde najdete klid i aktivní odpočinek. Hustá síť cyklostezek a turistické stezky Vás zavedou do malebných údolí i na vrcholy hor (Králický Sněžník, Podbělka, Sušina) s krásným výhledem. Vyhledávanou atrakcí je Stezka v oblacích s výškou až 55 metrů. Při ní naleznete také zábavu pro děti (Pískový svět, Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový park) i pro dospělé (Andrenalin park, obří tandemová houpačka). Blízko to máte i do Polska, ať už se rozhodnete jet autem, na kole nebo i pěšky. V letních měsících si naplánujte den na koupališti (Králíky, Mezilesí Jablonné nad Orlicí), u přehrady Pastviny nebo v Sportovním areálu Žamberk. Relax i zábavu během celého roku zaručí termální bazény ve Velkých Losinách. Zimní sporty mají u nás zelenou, lyžařské středisko Dolní Morava máte u nás jako na dlani. Lyžovačku si tu užijí začátečníci, pokročilí i děti.

Celoročně je pro Vás k dispozici chalupa, která zde stojí již sto let. Prošla kompletní rekonstrukcí a v současnosti nabízí ubytování s kapacitou pro 20 - 26 hostů.

Odpočinek Vám poskytne jedna z 5 ložnic na patře, každá z nich je vybavena dvěma palandami (jedna ložnice navíc s přistýlkou). Dalších pět přistýlek je pro Vás připravených ve společenské místnosti, kuchyni a na chodbě na patře. V přízemí se nacházejí společné prostory. Ve společenské místnosti si můžete zahrát šipky, poker nebo se pohodlně usadit ke sledování Vašeho oblíbeného programu na televizi se satelitním příjmem. Příjemnou atmosféru v zimě vytváří krb. V kompletně vybavené kuchyni si můžete připravit jídla podle Vašich představ. Poslouží Vám zde elektrický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a kávovar. K dispozici je zde také další jídelní posezení a televize. Samozřejmostí jsou koupelny, jedna vyhrazená pro dámy, jedna pro pány, obě vybaveny sprchovým koutem a toaletou (v dámské navíc pračka) a jedna samostatná toaleta.

V celém prostoru ubytování jsme zajistili bezplatné kabelové a WiFi připojení na kabel. V zahradě u chalupy si na terase připravíte lahůdky na grilu. Společně si posedíte také v altánku, při ohnisku nebo na zahradní houpačce. V letních měsících si odpočinete ve vířivce. Parkování až pro 15 aut je zajištěno přímo u chalupy.

Ať už hledáte relax nebo aktivity, Chalupa Svatební dar Vám poskytne vše, co potřebujete. Těšíme se na Vás.