Loading

Ubytování ve Frýdlantu nad Ostravicí

(1 objekt + 25 objektů v okolí 25 km)

Luxusní Srub

Frýdlant nad Ostravicí, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Sauna, vířivka, krb - na jednom místě

Chalupa Na Hlubokým

Lhotka (okres Frýdek-Místek) (Frýdlant nad Ostravicí 3,5 km vzdušně), na samotě, u...
Chalupa v krásném a klidném prostředí

Chata U lesa

Lhotka (okres Frýdek-Místek) (Frýdlant nad Ostravicí 3,9 km vzdušně), na samotě, u...
Chatka U lesa, na samotě, klidné noci

Chata Ostravice

Ostravice (Frýdlant nad Ostravicí 5,7 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na o...
Útulná dřevěná chata s krbem - fajn ceny

Chata Felicita

Ostravice (Frýdlant nad Ostravicí 6,0 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Chata pro 26 osob v Beskydech

Chalupy Krásná

Krásná (okres Frýdek-Místek) (Frýdlant nad Ostravicí 7,9 km vzdušně), mimo obce / m...
Chalupy v lese - dokonalý klid pro Vás!

Chata pod Stolovou

Kunčice pod Ondřejníkem (Frýdlant nad Ostravicí 8,7 km vzdušně), v rekreační oblast...
Chata, kde se budete cítit jako doma.

Chata Hukvaldy

Hukvaldy (Frýdlant nad Ostravicí 10,2 km vzdušně), v rekreační oblasti, v chatové o...
Komfortná chata v klidném prostředí

Penzion Planiska

Frenštát pod Radhoštěm (Frýdlant nad Ostravicí 10,5 km vzdušně), na okraji obce / m...
Rodinný penzion s výbornými službami

Chalupa Hukvaldy

Hukvaldy (Frýdlant nad Ostravicí 11,3 km vzdušně), v obci / ve městě
Výhodné ubytování v klidné lokalitě!
1 - 26 / 26

Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí 1

Objevte vstupní bránu Beskyd plnou památek

V samém srdci Moravskoslezského kraje, v okrese Frýdek-Místek, leží město Frýdlant nad Ostravicí, kde se nudit určitě nebudete. Nejen, že si tady vychutnáte prohlídku památek, ale těšit se můžete i na skvělý kulturní život a pestrý výběr aktivit. Blízké okolí naopak příjemně překvapí milovníky lyžování. Neváhejte proto, a zamiřte za výhodným ubytováním a úchvatnou přírodou na dovolenou do Moravskoslezských Beskyd již dnes.

Frýdlant nad Ostravicí, půvabné místo plné památek, se může pochlubit hlubokými kořeny, jež sahají až do 13. století. Původně se jednalo o malou osadu uprostřed temných lesů, v područí olomouckých biskupů. Během třicetileté války zde však byly založeny hamry, a posléze tak dochází k proměně na významné průmyslové centrum. Právě to dnes svým návštěvníkům nabídne nejen pohodovou atmosféru, ale i půvabnou přírodu a levné ubytování.

Proč se Frýdlant nad Ostravicí vyplatí navštívit?

Dovolená ve Frýdlantu nad Ostravicí je ideální zejména pro ty, kdo mají chuť, užít si hezký pobyt spojený s putováním po památkách. Nachází se jich tu totiž bezpočet a prohlédnout si tak můžete třeba renesanční radnici nebo kostel svatého Bartoloměje. V dávných dobách se na území města nacházely také tři tvrze. Později bohužel podlehly zubu času, ale místo nich máte možnost spatřit třeba klášter Milosrdných sester sv. Karla Boromejského z 19. století.

Zajímavou stavbou, kterou se taktéž vyplatí neminout, je pak samozřejmě i slavný Harcovský most, jehož kořeny sahají až hluboko do středověku. Tato vzácná památka však nevydržela nepřízeň osudu, a tak v roce 2014 došlo k výstavbě nového mostu. Ten nyní přiláká zejména všechny, kdo touží po tom, spatřit zajímavou technickou stavbu. Uvidíte, že půvab města Vás okouzlí natolik, že si nakonec sjednáte to nejlepší ubytování a rozhodnete se zůstat delší čas.

Frýdlant nad Ostravicí 2

Do Frýdlantu nad Ostravicí za historií i zábavou

Těšit se totiž můžete také na skvělou zábavu a mnoho zajímavých společenských akcí, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Místní kulturní centrum Vám tak nabízí nejen skvělé hudební festivaly, ale čekají na Vás také zajímavé výstavy a koncerty vážné hudby. Kdo bude chtít, tomu nic nebrání vyrazit do divadla nebo do kina. Pro rodiny s dětmi je pak připraveno nejen komfortní ubytování, ale nechybí ani tradiční řemeslnické trhy s dílničkami pro nejmenší.

Na své si však přijdou v Moravskoslezských Beskydech i ti, jež láká spíše aktivní dovolená plná dobrodružství. V případě, že patříte mezi ně, rozhodně si nenechte ujít nedávno otevřené Centrum sportu a relaxace Kotelna. Nejen, že si zde hezky odpočinete, ale čeká na Vás i turnaj v tenise, plážový volejbal či squash a nechybí ani bazén s vířivkou. Hezkým zážitkem pak mohou být vyhlídkové lety nad Frýdlantem pořádané místním aeroklubem.

Čím Vás okolí Frýdlantu nad Ostravicí upoutá?

Pokud toužíte po tom, dopřát si prvotřídní dovolenou spojenou se zajímavými zážitky a také procházkami přírodou, nemohli jste si vybrat lépe. Okolí Frýdlantu nad Ostravicí Vám toho nicméně nabídne ještě mnohem víc. Kdo má chuť, tomu nic nebrání, vydat se například na celodenní putování na Lysou horu. Cestu do kopce si zpříjemníte třeba prohlídkou Satinských vodopádů, a odměnou Vám bude hezký výhled na celou Severovýchodní Moravu.

Dovolená v Moravskoslezském kraji ale láká také k návštěvě Frenštátu pod Radhoštěm, od nepaměti spojeného se slavným českým lyžařem Jiřím Raškou. V jeho rodišti se tak můžete těšit nejen na výhodné ubytování, ale samozřejmostí je i celá řada sportovních aktivit. Čeká tu na Vás moderní aquapark a v blízkých Trojanovicích si zase zajezdíte na motokárách. Zimní dovolená v Beskydech láká k návštěvě lyžařského střediska Pustevny, kde se nudit nebudete.

Frýdlant nad Ostravicí 3

Stejně tak se vyplatí zamířit i do města Frýdek-Místek, pyšnícího se zachovalým historickým jádrem, s množstvím půvabných staveb. Najdete tady také slavnou výrobnu Marlenka, kterou si nejen prohlédnete, ale ochutnáte zde také vynikající medovník. Na milovníky historie pak zase čeká zachovalý Hrad Hukvaldy, jež se též vyplatí neminout. Na samý závěr pobytu se určitě vydejte do oblíbeného Lanového bludiště Opičárna, kde si užijete spousty legrace.

Levné ubytování ve Frýdlantu nad Ostravicí

Malebné město plné památek, Vám nabízí nejen romantickou dovolenou se vším všudy, ale také to nejlepší ubytování za nízké ceny. Vyzkoušet tak můžete třeba přepychové hotely nebo luxusně vybavené apartmány, jež jsou jako stvořené pro ty nejnáročnější. Stejně tak nechybí ani rodinné chalupy, které jsou ideální pro skupiny přátel. Samozřejmostí je pak i levné ubytování v soukromí a kdo chce ušetřit, ten zajisté uvítá také cenově výhodné penziony.

Dovolená ve Frýdlantu nad Ostravicí, oblíbené destinaci všech milovníků památek, kultury a sportu, je jako stvořená pro všechny, které láká jedinečný pobyt plný zážitků. V případě, že patříte mezi ně, rozhodně neváhejte, zarezervujete si to nejvýhodnější ubytování a do Frýdlantu nad Ostravicí se určitě vydejte.