Útulná dřevěná chata s krbem - fajn ceny

Zalíbila se Vám naše Chata Ostravice a chtěli byste prožít dovolenou či víkendový pobyt u nás? Tak přijďte do prostředí atraktivní části Beskyd, přímo do obce Ostravice, kde se naše dřevěná chata s krbem nachází.

Krajem vede několik značených cyklistických stezek až na Lysou horu. Nevynechejte během pěší turistiky či bruslení návštěvu pivovaru přímo v obci. Od nás máte blízko do bazénů, zahrát si bowling nebo se zrelaxovat ve wellness. Více času si dopřejte na návštěvu skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. V letním období si zaplavete ve vodní nádrži Šance nebo na přehradách Baška, Morávka či Olešná. Zasněžené svahy sjíždíte na lyžích nebo snowboardu ve střediscích Bílá, Na Čele - Ostravice i Malenovice.

Chata Ostravice je určena pro trávení jedinečných chvil s rodinou či přáteli v každém ročním období. Vhodná je pro maximálně 8 hostů. Už v přízemí se nachází předsíň, ze které se dostanete do plnohodnotně zařízené kuchyně i do jídelny s rohovým sezením. Teplo domova Vám dodá náš majestátní krb, který slouží i k vytápění celého objektu. Součástí je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Milovníci kvalitního odpočinku si dopřejou klidný spánek v jedné z našich čtyř ložnic. V přízemí se nachází 2-lůžková se dvěma palandami. V podkrovní části chaty jsou tři 2-lůžkové se samostatnými postelemi. Z jedné vede východ na krytou lodžii s dechberoucím výhledem na Lysou horu.

Exteriér chaty je ideální na odpočinek na terase s venkovním posezením. Buřty si připravíte na ohništi nebo na přenosném grilu. Nejen děti se zahrají ruské kuželky. Víme Vám zajistit uschování kol a lyží. Stačí si už jen zarezervovat Vámi zvolený termín u nás. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi