Loading

Ubytování v Nové Bystřici

(6 objektů + 21 objektů v okolí 25 km)

Pohádková usedlost Albeř

Nová Bystřice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Místo, kde se budete cítit jako doma

Blaťácká chalupa

Nová Bystřice, v obci / ve městě, u vody
v České Kanadě. Pěkná chata se saunou

Penzion Ovčárna

Nová Bystřice, na okraji obce / města
Rodinný penzion v České Kanadě

Penzion Na Návsi Hůrky

Nová Bystřice, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Nově zrekonstruovaný penzion se saunou!

Chalupa na mlejně

Nová Bystřice, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Příjemná chalupa v budově bývalého mlýna

Amenity Resort Česká Kanada

Nová Bystřice, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Rekreačný rezort na brehu rybníka

Romantická chata Landštejn

Staré Město pod Landštejnem (Nová Bystřice 9,1 km vzdušně), na samotě, v lese
Romantická chata se saunou, v lese

Velkorysá chata Landštejn

Staré Město pod Landštejnem (Nová Bystřice 9,2 km vzdušně),...
Velkorysá chata vánoční týden

Lesní vila

Staré Město pod Landštejnem (Nová Bystřice 9,2 km vzdušně),...
Apartmány s bazénem, v České Kanadě

Chalupa v České Kanadě

Staré Město pod Landštejnem (Nová Bystřice 9,9 km vzdušně),...
Útulná chalupa pod Landštejnem
1 - 27 / 27

Nová Bystřice

Nová Bystřice 1

Podlehněte kouzlu nepřekonatelné České Kanady

V nádherné krajině plné lesů, rybníků a kopců, na samém okraji Jihočeského kraje, se rozkládá hojně navštěvované město zvané Nová Bystřice. Ti, kdo sem zamíří, se mohou těšit nejen na staré stavby, ale také na skvělé sportovní i společenské vyžití.

Za prohlídku ale stojí i samotný okres Jindřichův Hradec, kde se nudit prostě nebudete. Samozřejmostí je pak též výhodné ubytování, jež uvítá každý, kdo na dovolenou do České Kanady zamíří.

Nová Bystřice, oblíbená a hojně navštěvovaná destinace na hranicích s Rakouskem, kam se z nedalekého Jindřichova Hradce dostanete úzkokolejkou, se pyšní zajímavou historií. První písemná zmínka pochází již z roku 1175 a mluví o osadě Vistritz. Ta byla později, za vlády Jana Lucemburského povýšena na město a za husitských válek vypálena. Vznikla proto nová obec, jež si dnes oblíbí každý, koho do Jižních Čech lákají hezké památky a levné ubytování.

Jaké zajímavosti na Vás v Nové Bystřici čekají?

Dovolená v Nové Bystřici Vám nabízí mnoho různých možností, jak zde efektivně strávit volný čas. V případě, že patříte mezi milovníky památek, můžete se těšit na zachovalé historické jádro, se spoustou krásných staveb. Mezi ně patří třeba Novobystřický zámek, jež vznikl přestavbou z původního hradu, na který odkazují zbytky opevnění. Za prohlídku pak stojí i náměstí obklopené řadou renesančních domů či gotický kostel svatého Petra a Pavla.

Kdo se zajímá o historická vozidla, neměl by pro změnu minout známé Muzeum veteránů, v současné době největší expozici amerických předválečných aut v ČR. Železničním fandům pak zase jistě udělá radost prohlídka Regionální úzkokolejné muzeum. Pakliže budete mít chuť, nic Vám nebrání, sjednat si to nejlepší ubytování a zůstat déle. Těšit se můžete třeba na toulky hezkou přírodou, během nichž budete mít možnost prozkoumat Muzeum čs. opevnění.

Nová Bystřice 2

Do Nové Bystřice úzkokolejkou za kulturou

Na své si však přijdou v této perle České Kanady také ti, kteří mají chuť, dopřát si prvotřídní pobyt spojený s návštěvou kulturních a společenských akcí. Letní prázdniny Vás tak zvou třeba na tradiční Řemeslnické sympózium, spojené s dílničkami pro děti.

Stejně tak nechybí pestrá nabídka koncertů, přednášek, a též repertoár místního divadla stojí za to. Mezi oblíbené akce spjaté s hudbou patří i Magdalénská zábava, jež Vás potěší stejně jako výhodné ubytování za příznivé ceny.

Pokud Vás zajímá spíše aktivní dovolená spojená s náročnými túrami, adrenalinovými sporty a aktivním životním stylem, taktéž se zde nudit nebudete. Vyzkoušet můžete třeba moderní multifunkční areál, kde si zahrajete fotbal, tenis či házenou. Samozřejmostí je pak i minigolf a spousty zábavy si užijete také v kuželně. Budete-li chtít, nic Vám nebrání zúčastnit se po boku místních i jedné z řady sportovních událostí, jako je například Běh Českou Kanadou.

Co vše v okolí Nové Bystřice určitě navštívit?

V případě, že si chcete dopřát pohodový pobyt plný nezapomenutelných zážitků, neváhejte a zamiřte také do okolí Nové Bystřice, kde se nudit nebudete. Vyzkoušet můžete třeba výlet úzkokolejkou, jež Vás zavede až do slavné železniční zastávky Kaproun. Právě tady, přímo uprostřed lesů byl kdysi vyhozen z vlaku Jára Cimrman, protože neměl na lístek. Poté, co si prohlédnete jeho pomník, můžete pokračovat v cestě dál na sever, až do Jindřichova Hradce.

Největší mechanický betlém na světě, zvaný Krýzovy jesličky, krásný gotický hrad a zámek či historické jádro, jsou jen zlomek toho, co Vám dovolená v Jindřichově Hradci nabídne. Na své si zde přijdou také rodiny s dětmi, pro které je připravena řada atrakcí. Navštívit tak můžete třeba městský aquapark, kde si užijete vodní radovánky. Milovníci romantiky pak jistě ocení ubytování v měšťanských domech, a taktéž prohlídky zámku s Bílou paní stojí za to.

Nová Bystřice 3

Zimní dovolená v Jižních Čechách pak zase láká k návštěvě Ski areálu Hradiště, kde si na své přijdou hlavně ti, jež na svahu stojí prvně. Samozřejmostí je pak i lyžařská škola pro nejmenší a nechybí ani restaurace, kde si můžete dát něco dobrého na zub.

Mezi zajímavá místa patří i nejsevernější bod Rakouska a kámen republiky u hotelu Peršlák. Pakliže toužíte spíše po koupání, vydejte se k rybníku Osika, kde před odjezdem načerpáte novou energii.

Levné ubytování v Nové Bystřici si zamilujete

Oblíbená jihočeská destinace Vám nabízí nejen luxusní pobyt plný zážitků, ale stejně tak nechybí ani prvotřídní ubytování za skvělé ceny. Záleží přitom jen na Vás, zda dáte přednost skvěle vybavenému hotelu, nebo raději vyzkoušíte pronájem chalupy. Stejně tak se můžete těšit na skvěle zařízené apartmány, které si doopravdy zamilujete. Samozřejmostí je nicméně také ubytování v soukromí, které ocení pro změnu ti, kdo touží po chvilce klidu a pohody.

Láká Vás perfektivní dovolená spojená s prohlídkou těch nejkrásnějších památek, putováním po muzeích a galeriích a samozřejmě i skvělými sporty? V tom případě neváhejte, sjednejte si to nejlepší ubytování a vydejte se za nepřekonatelnými zážitky do Nové Bystřice již nyní.