Komfortné apartmány v České Kanadě

Ubytování Česká Kanada se nachází v Dolním Radíkově, který patří k obci Český Rudolec. Tato obec v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji leží v oblasti České Kanady.

Lesy kolem se vydejte poznávat pěšky nebo na kole. V okolí se nachází hned několik zámků (Český Rudolec, Telč, Jemnice, Jindřichův Hradec, Dačice), hradů (Roštejn, Žirovnice) a zřícenin (Landštejn, Štamberk). Historicky zajímavá je i zaniklá středověká obec Pfaffenschlag v blízkosti renesančního města Slavonice. Nedaleko se nachází i vesnice Maříž, kde si můžete vyrobit vlastní hrnek. K oblíbeným místům patří i Graselova stezka, pojmenovaná po známém loupežníku. Za osvěžením si v létě zajděte na koupaliště Dačice nebo k vodní nádrži Landštejn. V Aquaparku Jindřichův Hradec se děti zabaví na tobogánech a dospělí si odpočinou ve wellness. S nadílkou sněhu Vás čeká Mrákotín.

Během celého roku nabízíme ubytování ve třech 5-lůžkových apartmánech. Pohodlně se zde budou cítit rodiny s dětmi nebo také skupinky turistů, kteří hledají výchozí bod na túry do České Kanady.

Všechny tři apartmány jsou podobně zařízeny. V přízemí apartmánu vždy najdete společenskou místnost s krbem, pohovkou, křesly a jídelním stolem. Součástí tohoto prostoru je kuchyňský kout, kde Vám poslouží elektrický vařič, remoska, mikrovlnná trouba i chladnička. Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech apartmánech najdete dětskou vysokou židli a na požádání Vám připravíme i dětskou postýlku.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na dvoře u budovy se nachází altán s posezením, pro přípravu lahůdek využijete gril nebo ohniště. Děti se zabaví v dětském domku nebo na trampolíně. Zajímavostí pro děti jsou i ovce a koně, které chováme, po dohodě je možné absolvovat i procházku na koních. Ve vyhrazené místnosti si odložíte kola. Parkovací místa pro 6 a více aut jsou umístěny přímo u budovy.

Přijďte si odpočinout na náš statek v klidném prostředí. Těšíme se na vaši návštěvu v Ubytovaní Česká Kanada.