Apartmány s bazénem, v České Kanadě

Lesní vila se nachází v obci Staré město pod Landštejnem v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Vila stojí u lesa, díky čemuž zde naleznete dokonalý klid. Obec pod hradem Landštejn je dobrým počátečním bodem na túry v České Kanadě i na výlety do nedalekého Rakouska.

Na turistiku se můžete vydat pěšky nebo na kole, v každém případě zde najdete množství značených tras. Naplánujte si výstup na Vysoký kámen, který je nejvyšším vrchem České Kanady. Pokud dáváte přednost jiným sportům, v této oblasti se Vám naskytnou příležitosti zahrát si tenis nebo golf, veslovat na rybníku či jezdit na koni. Oblíbené je i rybaření na rybnících v okolí. Pokud Vás zajímá více historie, poznejte zříceninu Landštejn a nedaleké zámky Dačice, Červená Lhota, Hluboká či Jindřichův Hradec. K populárním aktivitám patří i jízda úzkokolejnou železnicí v Jindřichově Hradci. Turisté také vyhledávají renesanční město Slavonice, kde si můžete prohlédnout podzemí. Vlastní keramický suvenýr si vyrobíte ve vesnici Maříž. Osvěžení v letním období Vám poskytne venkovní bazén, okolní rybníky nebo koupaliště u Starého Města pod Landštejnem a aqua parky Dačice a Jindřichův Hradec, za zábavou v zimě si zajděte na vlek u Nové Bystřice a Mrákotín. O Váš odpočinek se postarají lázně v Třeboni a na přání přijede masér do objektu.

Během celého roku nabízíme ubytování ve vile s celkovou kapacitou pro 40 hostů. Pro ještě větší skupiny je možnost pronajmout navíc Velkorysou chatu pro až 26 osob.

Vila je rozdělena na tři samostatné apartmány a další apartmán najdete v samostatném objektu na pozemku. V letním období a během zimních svátků se pronajímá celá chata, v mimosezóně lze pronajmout i jednotlivé apartmány. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmán A - apartmán se třemi ložnicemi pro 7 - 9 osob,
- Apartmán B - apartmán se dvěma ložnicemi pro 5 - 12 osob,
- Apartmán C - apartmán se dvěma ložnicemi pro 6 - 12 osob,
- Apartmán E - studio pro 2 - 4 osoby.

Všechna lůžka v apartmánech jsou samostatné, které lze spojit do dvojlůžka. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládacích gaučů nebo matrací v podkrovním prostoru (vhodné pro starší děti). Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán A disponuje společenskou místností i obývací místností, v apartmánech B a C najdete obývací místnost. Při pronájmu celého objektu se využívají obývací pokoje jednotlivých apartmánů jako ložnice, a tak je Vám k dispozici až 14 místností na spaní.

V každém z apartmánů si připravíte vlastní jídla díky kompletně vybavené kuchyni, kde Vám mimo jiné poslouží indukční varná deska, elektrická trouba s grilem a parní funkcí či myčka nádobí (kromě apartmánu E). V každém z apartmánů najdete televizi se satelitním příjmem, ve větších apartmánech i CD a DVD přehrávač. K dispozici je také 3-lůžkový pokoj, který je možné pronajmout k některému z apartmánů v hlavní vile. U tohoto pokoje se nachází i koupelna s pračkou a sušičkou.

V hlavní vile si užijete chvíle oddechu v sauně a luxusní masážní sprše s vanou a parním boxem. Ve vedlejším objektu se nachází klubovna se stolním tenisem, televizí, hrami a knihami. V této místnosti je možné odložit kola. Na pozemku naleznete ohniště i gril na dřevěné uhlí. K dispozici je Vám pergola a sezení pro 40 osob. Léto Vás vyláká do bazénu a na pozemku si zahrajete badminton nebo fotbal. Počet parkovacích míst na louce u vily je prakticky neomezený.