Prostorná chata s bazénem, u lesa

Velkorysou chatu najdete u lesa v obci Staré město pod Landštejnem, v části Pomezí. Tato obec, nad kterou, jak napovídá název, stojí hrad Landštejn, se nachází v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Tato oblast v blízkosti hranice s Rakouskem spadá do oblíbené České Kanady.

Pokud Vás láká turistika, vystupte například na nejvyšší vrch České Kanady, Vysoký kámen. Tento přírodní park můžete poznávat i na kole, k dispozici je Vám hustá síť cyklostezek. Z dalších sportovních aktivit si můžete užívat tenis na kurtu jen 300 m od chaty, veslování na rybníku Osika, jízdu na koni, rybaření nebo golf (asi 10 km). Z památek v této oblasti doporučujeme navštívit například zámky Dačice, Červená Lhota, Jindřichův Hradec či Hluboká a samozřejmě zříceninu hradu Landštejn. Turisté se rádi převezou úzkokolejnou železnicí v Jindřichově Hradci nebo navštěvují renesanční město Slavonice či jedno z nejkrásnějších českých měst, Telč. V létě využijete ke koupání kromě bazénu u chaty i blízké rybníky (nejbližší jen 200 m) nebo se můžete vydat na přírodní koupaliště ve Starém Měste (4 km) nebo do aquaparků Jindřichův Hradec a Dačice. V zimním období jsou v provozu lyžařské vleky Nová Bystřice a Mrákotín. Pokud po aktivním dni potřebujete odpočinek, lázně v Třeboni budou pro Vás to pravé.

Celoročně nabízíme ubytování v chatě s celkovou kapacitou pro 12 - 31 osob. Pohodlně se zde budou cítit rodiny s dětmi, větší skupiny nebo menší skupina kladoucí důraz na komfort. Když je volná vedlejší budova Lesní vily s apartmánem E, dá se i připronajmout k Velkorysé chatě.

V objektu se nachází několik společenských prostor, obývací místnost s několika gauči, společenská místnost s krbem a jídelním posezením pro 31 osob a wellness místnost se stolním tenisem a saunou. Plochá televize je přenosná a lze ji umístit do obývací nebo společenské místnosti. K dispozici je Vám i DVD přehrávač, společenské hry a rádio. Kuchyň je nadstandardně vybavená, k dispozici je Vám zde sporák s indukční varnou deskou a elektrickou troubou s parní funkcí, mikrovlnná trouba s horkovzdušnou troubou, kuchyňský robot, automat na kávu, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice i myčka nádobí.

Lůžka najdete ve třech 2-lůžkových pokojích, jednom 3-lůžkovém pokoji, jednom 5-lůžkovém pokoji, pět lůžek v obýváku, čtyři lůžka ve wellness místnosti a 8 až 10 matrací v podkroví. Pro Vaše pohodlí je chata vybavena čtyřmi koupelnami se sprchovým koutem a toaletou, v jedné navíc najdete i pračku a sušičku.

V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet. Na pozemku je připraveno posezení pod stromem, během dlouhých večerů si připravíte jídla na grilu nebo ohništi. V letních měsících oceníte venkovní bazén. Na odkládání kol je možné využít vyhrazenou místnost ve vedlejším objektu. Parkovací místa najdete na louce u chaty a jsou prakticky neomezené.