Penzión Klondike stojí v dedine Valtínov

Penzion Klondike stojí ve vesnici Valtínov, která je součástí obce Kunžak, v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Tato obec spadá do turisty oblíbené oblasti České Kanady.

Česká Kanada Vás jistě ohromí, najdete zde množství vodních ploch a louky, které střídá vrchovina. Nejlepší výhled na celý kraj budete mít z rozhledny U Jakuba na Havlově hoře. Navštivte hrad Landštejn, který je považován za symbol České Kanady. Z dalších historických památek zmíníme i zámek Český Rudolec, hrad a zámek Jindřichův Hradec, hrad a zámek Žirovnice nebo zříceninu hradu Štamberk. Pokud ještě historie nemáte dost, zajděte i do zaniklé středověké osady Pfaffenschlag nebo do renesančního městečka Slavonice, kde můžete obdivovat jedinečné fasády zdobené sgrafity. K oblíbeným turistickým trasám patří naučná stezka Graselovy stezky. Děti potěšíte návštěvou Zooparku Na Hrádečku. Vodu si v létě užijete na koupališti v Dačicích nebo v Aquaparku Jindřichův Hradec. Pokud jste spíše fanouškem zimních sportů, postará se o Vás lyžařský vlek Mrákotín.

Zveme Vás během celého roku ubytovat se v našem penzionu, který má kapacitu až 42 osob. Je rozdělen na dvě křídla, každé disponuje vlastním vchodem, v jednom křídle najdete pokoje 1 až 3, v tom druhém 4 až 6. Nabízíme Vám pokoje a apartmány různých velikostí. K dispozici jsou Vám:
- tři 3-lůžkové pokoje s přistýlkou ​​(č. 2, 3 a 5),
- jeden rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, pro 4 - 5 osob (č. 1),
- jeden rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, pro 4 - 6 osob (č. 4),
- jeden rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, pro 6 - 7 osob (č. 6),
- jeden apartmán se dvěma ložnicemi, pro 4 - 6 osob (část A),
- jeden apartmán se dvěma ložnicemi, pro 6 osob (část B).

V každém pokoji naleznete televizi a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V případě pobytu s Vaším miminkem, Vám do pokoje připravíme dětskou postýlku. V celém penzionu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Součástí penzionu je pohostinství, kde se podávají nápoje a jednoduchá jídla. Po předchozí dohodě pro Vás připravíme snídaně a také večeře. K restauraci náleží i terasa. Další venkovní posezení najdete u ohniště, disponujeme i venkovním krbem vhodným ke grilování. V areálu penzionu se nachází také hřiště, kde si zahrajete volejbal nebo nohejbal. Děti si volný čas zkrátí hrou na hřišti s houpačkou, pískovištěm a trampolínou. Hosté mohou také využívat venkovní krytý bazén. V každém křídle penzionu je k dispozici prostor pro bezpečné odložení kol. Přímo u penzionu zaparkuje až 20 aut.