Domek s bazénem, saunou,zahradní hry

Jste srdečně zváni na dovolenou plnou neopakovatelných zážitků do naší Chalupy Dajan, která se nachází v okrajové části města Strmilov, v České Kanadě. Díky infra sauně i venkovnímu bazénu můžete u nás prožít skvělý pobyt.

Množství lesních plodů či hub si nasbíráte během procházky jedinečnými lesy přírodního parku nazývaného Česká Kanada. Nejen vyjížďky na koních i kole Vás dovedou k mnoha zajímavým místům. Rybaření je možné na rybnících Zájezdek nebo Hamerském potoku. Pokud jste rekreačním typem hosta, koupání nebo plavání je možné v autokempu Komorník, v Jindřichovým Hradci v novém aquaparku nebo v Jihlavě s velkým aquaparkem. Po napadení sněhové pokrývky si zalyžujete na upravené sjezdovce lyžařského střediska v Mrákotíně.

Během všech dní v roce Vás ubytujeme v naší Chalupě Dajan, která je vhodná pro skupinky hostů i jednotlivce či páry. Pronajmout lze jednotlivě po apartmánech (v mimosezóně) nebo jako jeden celek s kapacitou 17 pevných lůžek a 4 přistýlky. Oba přízemní apartmány jsou mezi sebou průchozí, uzamykatelné a s vlastním vchodem. Na výběr máte:
- dvoupokojový apartmán s 3-lůžkovou ložnicí se třemi lůžky a 4-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky;
- dvoupokojový apartmán s 3-lůžkovou ložnicí se třemi lůžky a 4-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a dvěma lůžky + navíc čtyřmi přistýlkami ve formě dvou rozkládacích gaučů - jeden v kuchyni, druhý v chodbě;
- jednopokojový apartmán s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem.

Větší apartmány jsou řešeny téměř totožně. V každém se nachází kromě příslušného počtu lůžek i kompletně zařízená kuchyně (el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, jídelní posezení a televizor). Ve výbavě nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Největší apartmán disponuje navíc myčkou nádobí a také vanou.

Nejmenší apartmán se skládá z malé kuchyňky, koupelny s vanou, samostatné toalety a terasy s posezením. Bezplatné WiFi připojení v každém apartmánu je u nás samozřejmostí.

Exteriér ubytování je ideálním místem pro trávení chvil na zahradě. Právě zde je Vám k dispozici venkovní posezení s grilem, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou a mnoho dalšího. U nás si také zahrajete šipky, stolní tenis a uschováte kola, lyže či kočárky (v uzamykatelné garáži). Naše infra sauna pro dvě osoby i venkovní bazén zaručí regeneraci Vašeho těla a i mysli. Parkování vozidel pro osm aut je zajištěno přímo při ubytování. Pokud se už teď těšíte na něco netradičního, přijďte k nám do Chalupy Dajan.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata