Útulná chalupa v blízkosti rybníku

Chalupa Česká Olešná se nachází, jak název napovídá, ve vesnici Česká Olešná, která je částí města Strmilov, v okrese Jindřichův Hradec, v turisticky oblíbené České Kanadě.

Okolí Vás jistě vyláká na cyklistiku a turistiku, při procházce s trochou štěstí narazíte i na houby. V blízkosti se nachází několik zajímavých památek, zmíníme například hrady Roštejn a Landštejn, zámky (Červená Lhota, Telč, Dačice, Jindřichův Hradec) nebo zříceninu Tumaperk v lesích nad Českou Olešnou. Naplánujte si i výlet do Slavonic, kde můžete obdivovat zdobené průčelí domů, projít se tajemným podzemím nebo po Graselových stezkách, pojmenovaných po známém loupežníkovi a ve vesnici Maříž si vyrobíte vlastní keramiku. Na rybníku Komorník se můžete vykoupat nebo si i půjčit loďky. V dětmi si užijete zábavu v ZOO Jihlava nebo v aquaparcích Dačice a Jindřichův Hradec. O zimní zábavu nebude nouze na vleku Horní Radouň či Mrákotín.

Během celého roku nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 9 osob. Pohodlně se zde ubytují rodiny s dětmi nebo menší skupiny turistů.

V přízemí se nachází společenská místnost s krbem, kde se usadíte na gauči a podíváte se na televizi se satelitním příjmem nebo si zahrajete společenské hry. Součástí společenské místnosti je kuchyňský kout, kde si připravíte jídla podle vlastní chuti. Využijete zde keramickou varnou desku, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, kávovar, toastovač i topinkovač. Samozřejmostí je jídelní stůl.

Odpočinete si v některé ze tří ložnic, dvě z nich se nacházejí v přízemí, jedna 2-lůžková s oddělenými lůžky a jedna 2-lůžková s manželskou postelí a televizí. Další ložnice je umístěna v podkroví, tato je 3-lůžková s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami na matracích, nachází se zde i televize. Podle potřeby Vám do kterékoliv ložnice připravíme dětskou postýlku. V celé chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Ke chalupě náleží i zahrada, kde si posedíte na terase, případně si připravíte i grilovačku. Děti zde najdou pískoviště. V ceně ubytování je zahrnuto půjčení kol. Pokud máte kola vlastní, odložíte si je ve vyhrazené místnosti. Při chalupě se nachází garáž pro dvě auta. Rádi Vás přivítáme na Chalupě Česká Olešná.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Kuřáky