v České Kanadě. Pěkná chata se saunou

Zveme Vás do naší nové Blaťácké chalupy, která je rájem každého hosta. Nabízí dostatečné soukromí, klid a zároveň odpočívání v sauně nebo jedinečné přírodě jihočeské obce Blato.

Krajinka je přímo stvořená na cyklistiku nebo pěší turistiku v srdci přírodního parku Česká Kanada. Jižní Čechy jsou vyhledávané zejména kvůli několika zajímavostem. Blízko je rybník, potůček Dračice i les. Do 5 km najdete zříceninu hradu Landštejn. K tipům na výlet patří i Rozhledna u Jakuba, Předválečné bunkry i Bizoní farma. V zimě si zalyžujete na svazích Lyžařského areálu Hradiště u Nové Bystřice.

Blaťácká chalupa je kapacitně uzpůsobena pro 22 hosty. Pronajímá se po jednotlivých apartmánech, případně i jako celek. Na výběr máte:
- jeden 2-lůžkový pokoj Pro Dva s manželskou postelí a přistýlkou ve formě výsuvného lůžka,
- jeden 4-lůžkový pokoj Pohoda s manželskou postelí a palandou,
- dva 5-lůžkové podkrovní apartmány - Apartmán Dračice a Apartmán U cesty, kde se nachází jedna 3-lůžková ložnice se třemi samostatnými lůžky + manželská postel v obývací části,
- jeden 5-lůžkový apartmán Česká Kanada s palandou a jedním lůžkem v jedné ložnici a dvěma lůžky v obývacím prostoru.

Každá ubytovací jednotka je kromě náležitého počtu lůžek vybavena také televizorem se satelitním příjmem a lednicí. Apartmány navíc disponují plně vybavenou kuchyní s jídelním sezením. V každé ubytovací jednotce nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet zdarma.

Nejen hosté pokojů mohou využívat společenskou místnost ,,Kulturka" na přízemí. Kromě krbové pícky, televizoru se satelitním příjmem a sezení se zde nachází kuchyňský kout. Tento disponuje keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a myčkou nádobí.

Příjemný odpočinek si dopřejte v naší wellness relaxační místnosti s infra saunou, lehátky a sprchovým koutem. V exteriéru chalupy je k dispozici dětské hřiště s houpačkou, pískovištěm, trampolínou, skluzavkou. Posedíte si pod dřevěnou pergolou s posezením, krbem a přenosným grilem. Buřty si opečete na ohništi. Pro cyklisty i lyžaře je připraven uzamykatelný prostor. Auta zaparkujete přímo u chalupy. Těšíme se na to, jak strávíte pohodový čas u nás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky