Polyfunkční kemp u rybníka!

Srdečně Vás vítáme v našich Chatách u rybníka Hejtman, nacházejících se přibližně 1 kilometr od obce Chlum u Třeboně v okrese Jindřichův Hradec. Chaty leží při severním břehu rybníka Hejtman. Jsou zde výborné podmínky ke koupání, rybaření, cykloturistiku a houbaření. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi. Můžete zde strávit příjemnou dovolenou, prázdniny nebo prodloužený víkend.

V letním období (1.5. - 30.9.) Vám poskytujeme ubytování s kapacitou 44 lůžek v těchto ubytovacích zařízeních:
- pěti 6-lůžkových chatách (2x manželská postel + 2x přistýlka na pohovce v kuchyni),
- jednom 4-lůžkovém apartmánu (manželská a patrová postel),
- dvou 5-lůžkových apartmánech (manželská, patrová a samostatná postel).

V chatách i aparmánech jsou ložnice, kuchyňky vybavené elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním sezením. Chaty i apartmány navíc disponují soukromými koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti je k dispozici pískoviště, skluzavka a houpačky. V areálu je recepce a úschovna kol.

Pro ty, co se chtějí vydat i mimo hranice areálu a poznat malebné okolí našeho kraje, se zde nabízejí různorodé zajímavé možnosti. Romantické procházky, houbaření, turistika, cykloturistika, návštěvy atrakcí, památek, přírodních krás a úkazů, nudit se veruže nebudete! Vřele doporučujeme Zámek Chlum u Třeboně, Pískovnu Cep, Galerii buddhistického umění, Pivovar Třeboň, Novohradskou a Svinenskou bránu, Bikepark Hradiště, Akvárium Vratislavský dům či Schwarzenberskú hrobku.

Známí jsme také mnohými přírodními rezervacemi a památkami kolem - Losí blato u Mirochova, Cepská pískovna, Na Ivance, Přírodní památka Velký a Malý Tisý, Pískovna u Dračice, Soví les atd .. Horké letní dny strávíte ideální při vodě. Vykoupat a osvěžit se dá v Rybníku Blanko, Svět a Rožmberk. Dokonalý relax a rozmazlování se zažijete v Bertiných lázních nebo Lázních Třeboň.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Chatách u rybníka Hejtman si skutečně zamilujete a opět se k nám s radostí vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!