Krušné hory, cyklo, běžky, lyžování

Naše stylově vybavená Chalupa Karolka se nachází přímo ve městě Abertamy, jen 100 m od jeho centra, mimo hlavní pozemní komunikace. Do 150 m je umístěna restaurace.

Celoročně přístupná Chalupa Karolka disponuje kapacitou 8 pevných lůžek ve 4 ložnicích. Přízemí chalupy tvoří obývací místnost s krbem, televizorem, jídelním sezením a koženým gaučovým sezením. V chalupě můžete využívat kompletně vybavenou kuchyň (el. spotřebiči a kuch. nádobím). V přízemí je také koupelna s vanou, pračkou, žehličkou, toaletou i technická místnost na odložení kol a lyží.

V patře chalupy jsou pokoje. Každý je 2-lůžkový s manželskou postelí. V jednom je navíc televizor s kabelovým příjmem a krbem. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V objektu máme WiFi připojení na internet zdarma.

Na předzahrádce i zahrádce si můžete odpočinout na příjemném posezení. Najdete zde i zastřešené posezení s grilem a ohniště. V létě je pro děti připraven dětský bazén. Na požádání Vám předem připravíme dětskou postýlku. Dostupnost k chalupě je přímo autem i v zimním období, kde zaparkujete Vaše vozidla. Těšíme se na Vás!

Nabídka aktivit v okolí: Město leží v Krušných horách, což je ideální na cyklistiku, turistiku. V létě si zaplavete ve vodní nádrži Lesík i přehradě Tatrovice. Oblíbené jsou Plešivec (cíl turistů), adrenalin v místním zábavním centru ale i návštěva německých měst. V zimě je lyžování dobré v Skiareálu Plešivec, Boží Dar, Klínovec, Pernink a Potůčky. Při chalupě jsou upravené běžkařské tratě napojené na Krušnohorskou magistrálu.