Nově postavené apartmány 1 km od vleku

Obec Bublava je vyhledávána i díky našim Apartmánům U Havelků, které poskytují výborný prostor pro trávení chvil s rodinkou, přáteli i známými. Apartmány jsou zhruba jeden kilometr od vleků místního lyž. střediska Ski Centrum Bublava.

Obec se nachází v Karlovarském kraji, na západě Krušných hor - to znamená, že tu máte výborné podmínky pro cyklistiku, turistiku i nordic walking krásnou přírodou. Klidně se přejděte na rozhlednu Bleiberg. Koupání je možné na okolních malých jezírkách i v Schonecku s aquaparkem. Pobavit se dá i hraním tenisu, v lanovém centru a ježděním na bobové dráze. V zimním období se na lyžích i snowboardech zajezdíte ve střediscích Ski Centrum Bublava, Ski areál Lišák, Sjezdovka Krajka i Sjezdovka Saporo.

Apartmány u Havelků jsou připraveny celkem pro 16 hostů. Nabízíme k pronájmu čtyři apartmány, které jsou řešeny totožně. Dva jsou v přízemí a dva v patře apartmánového domu.

Každý apartmán se skládá z ložnice a kuchyně. Ložnice je vždy 4-lůžková s manželskou postelí, dvěma oddělenými lůžky a televizí s DVD přehrávačem. Hezké chvíle prožijete i odpočíváním na posezení v kuchyni. Kuchyň je zařízená současným požadavkům - el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a veškeré potřebné nádobí. Komfort během pobytu dotváří koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru apartmánového domu, na uzavřené oplocené zahradě je k dispozici terasa s posezením, altán s posezením i dva grily. Zahrát si u nás můžete stolní tenis i badminton. Děti se vyskáčou na trampolíně. U nás máme na požádání dětskou postýlku. V přízemí ubytování je připravena místnost na uschování sportovních potřeb. Vozidla si zaparkujete přímo u objektu. Těšíme se na Vás!