Turistická ubytovňa Nová Lhota sa nachád

Turistická ubytovna Nová Lhota se nachází v obci Nová Lhota, v okrese Hodnonín. Obec leží v CHKO Bílé Karpaty, v těsné blízkosti slovenských hranic.

V Bílých Karpatech (zařazené na seznamu biosférických rezervací UNESCO) se projdete po lokalitách jako komplex luk Čertoryje a bukový prales Javořina. Vybrat si můžete také ze sedmi naučných tras a cyklisté se napojí na lokální trasy či na dálkovou Beskydsko-karpatskou magistrálu. Turisté v této oblasti rádi navštěvují skanzeny (Strážnice, Rochus a Modrá) a také zámky (Uherský Brod, Strážnice, Nový Světlov). Dětem se bude líbit expozice Živá voda Modrá nebo den v aquaparku (Uherský Brod, Uherské Hradiště). Pokud preferujete zimní sporty, zamiřte do Ski parku Filipov.

Celoročně nabízíme ubytování v turistické ubytovně na bývalé faře. Ubytování je vhodné pro skupiny, rodiny s dětmi i jednotlivce. Kapacita ubytovny je 28 hostů a k dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 4-lůžkové pokoje,
- jeden 6-lůžkový pokoj,
- jeden 6-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (2 + 4),
- jeden 8-lůžkový pokoj.

Všechny postele v ubytovně jsou patrové. K vybavení každého pokoje patří skříň a stůl se židlemi. Všichni hosté využívají dvě společné koupelny v přízemí (dámská a pánská, každá disponuje sprchovým koutem a dvěma toaletami) a jednu společnou toaletu v patře. V celé ubytovně je zajištěn bezplatný WiFi přístup k internetu.

Hostům je k dispozici společenská místnost s jídelními stoly a televizí. Součástí této místnosti je také kuchyňský kout, kde můžete používat plynový sporák s elektrickou troubou, lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu i rychlovarnou konvici. V patře se nachází prostor, který slouží jako dětský koutek s hračkami.

V exteriéru lze rozložit posezení nebo strávíte chvíle u ohniště. Na případný výlet do okolí Vám zapůjčíme kola (5 ks, za poplatek). Nechybí ani prostor pro odkládání Vašich vlastních kol. Přímo u objektu zaparkuje 5 aut.

V případě organizace školení či workshopu můžete využít obecné prostory, které najdete jen několik metrů od ubytovny, zapůjčíme Vám i promítací a zvukovou techniku.