Dva apartmány v domě se zahradou

Týdenní prázdninové pobyty od soboty do soboty: 9 800 Kč / apartmán / týden.

Chalupu Veselí nad Moravou najdete v stejnojmenném městě, v okrese Hodonín. Město leží v blízkosti Bílých Karpat.

Přímo ve městě najdete několik zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si například zámek s parkem, kde se nachází městská galerie, židovskou synagogu nebo starou vodní elektrárnu. Na procházku se vydejte k rozhledně Radošov nebo na orchidejemi poseté louky Bílých Karpat (UNESCO). Pokud máte rádi historii, Vaše kroky by měly směřovat do skanzenu ve Strážnici, Muzea v přírodě Rochus nebo Archoskanzenu Modrá. A zmíníme také zámky Buchlovice, Milotice, Strážnice, jakož i hrady Buchlov a Cimburk u Koryčan. V blízkosti se nachází i poutní místa Velehrad a sv. Antonínek nad Blatnicí. Turisté rádi navštěvují také Baťův kanál (dlouhý 40 km), kde si můžete zapůjčit loď nebo se projet lodí od Otrokovic po Rohatec u Hodonína. S dětmi si naplánujete výlet do obce Modrá, kde najdete expozici Živá voda, nebo do Uherského Hradiště, kde se zabavíte v aquaparku. Mnoho míst můžete navštívit i na bicykli, jen 100 m od chalupy vede cyklostezka, využívána i pro in-line. Jste-li hráčem golfu, hřiště najdete jen 7,5 km od chalupy. Vykoupete se na moderním koupališti s několika bazény a tobogánem jen 1 km od chalupy, vodu si užijete i na řece Moravě (300 m) a na přírodním koupališti - štěrkovisku přímo ve Veselí nad Moravou, kde je možný také rybolov. Za zimními sporty se vydejte do ski parků Osvětimany, Filipov nebo Mendl Ski.

Během celého roku nabízíme ubytování v rodinném domě, který je rozdělen na dva stejně velké apartmány. Ubytovat se můžete v jednom z apartmánů (kapacita pro 9 osob) nebo si pronajmete celý objekt jen pro Vaši skupinu.

Každý z apartmánů disponuje dvěma ložnicemi, lůžka jsou převážně samostatná, lze je spojit, v každém apartmánu je jedna manželská postel a jedna nebo dvě přistýlky na rozkládacím křesle. V obou apartmánech najdete kuchyň s jídelním stolem, k vybavení kuchyně patří vždy elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Samozřejmou součástí každého apartmánu je koupelna s toaletou a vanou, v patře i s pračkou a pro Vaše pohodlí najdete v přízemí u vchodu ještě jednu samostatnou toaletu.

V domě je dostupné WiFi připojení na internet, avšak signál může být někdy slabší. V garáži u domu najdete posezení, které lze vynést i na zahradu a sedět či grilovat venku. Děti se zahrají na pískovišti i za špatného počasí, protože je umístěno v garáži, během teplých dní můžete pro ně napustit dětský bazén. V garáži najdete i stolní tenis, tento je také možné přemístit do exteriéru. Garáž zároveň využijete jako kolárnu. U domu zaparkujete 5 až 6 aut v uzavřeném dvoře.