Penzion s bistrem u Baťova kanálu

Penzion U Veličky stojí u Baťova kanálu jen 2 km od města Strážnice, v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji. Romantické prostředí u vody, vymoženosti nedalekého města a mírné klima předurčují tuto oblast na turistiku a rodinnou dovolenou.

V Strážnici naleznete množství historických památek, z nichž zmíníme například zámek s parkem, Strážnické brány ze 16. století, gotickou Černou bránu, synagogu nebo Průžkův mlýn, jednu z nejstarších staveb ve městě. Oblast je protkána cyklotrasami, napojte se například na Strážnickou vinařskou trasu nebo Cestu Strážnickým Pomoravím. Dětem uděláte radost návštěvou ZOO Hodonín nebo sladkovodní expozice Živá voda Modrá. Pokud Vás baví historie, naplánujte si výlet na zámek Uherský Ostroh a hrady Buchlov a Cimburk u Koryčan a samozřejmě Lednicko-valtický areál. V létě se zchladíte a zabavíte na koupališti v Skalici nebo v Hodoníně. Za sněhovou nadílkou si zajdete do ski parků Filipov a Osvětimany.

Od dubna do října nabízíme ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 16 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí, s vlastní koupelnou,
- jednom 4-lůžkovém pokoji se dvěma palandami, se sdílenou koupelnou,
- jednom 4-lůžkovém pokoji se dvěma palandami a televizorem, se sdílenou koupelnou.

V pokojích najdete kromě lůžek i úložné prostory a ve 2-lůžkových a jednom 4-lůžkovém pokoji i televizi. Do pokojů je možné přidat rozkládací postel podle potřeby. Na požádání Vám poskytneme dětskou postýlku. Každý dvoulůžkový pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, čtyřlůžkové pokoje využívají společnou koupelnu. Všem ubytovaným hostům je k dispozici kuchyňka s krbem a jídelním stolem, kde Vám poslouží vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster a topinkovač.

K penzionu patří bistro s terasou, kde se podávají snídaně v případě zájmu a během dne si zde dáte studené a teplé nápoje a občerstvení. Areál u penzionu je plný možností trávení volného času. Děti stráví hodiny na hřišti s prolézačkami, lezeckou stěnou, houpačkou, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm. Zahrajete si zde i stolní tenis, odvážnější vyzkouší aquazorbing a večer si posedíte u ohniště. Pokud chcete vyrazit do okolí, zapůjčíme Vám kola nebo koloběžky a pokud se raději plavíte, k dispozici jsou čluny a kánoe. Vlastní kola si odložíte v zahradním domku. U penzionu je možné zaparkovat 15 a více aut.

Přijďte si k nám užít aktivní dovolenou s neopakovatelnou atmosféru při vodě. Těšíme se na Vás v Penzionu U Veličky.