Penzión U Hujňáků

Náš útulný Penzion U Hujňáků leží v malebné obci Rohatec. Výborná poloha ubytování Vám zajistí pěkný pobyt v Jihomoravském kraji.

Pokud máte rádi cyklistiku, turistiku nebo procházky okolím, to všechno se zde dá dělat. K netradičním zážitkům patří plavba na Baťově kanálu. V blízkosti se nachází Zoo Hodonín, Skanzen Strážnice i Zámek Strážnice. V letním období si zaplavete na Cihelně Lužice. Okolní scenérie si užijete i z rozhledny Mikulčice či rozhledny Holý vrch. V zimě je skvělé lyžování na svahu Ski Parku Osvětimany.

Celoročně přístupné ubytování v Penzionu U Hujňáků má k dispozici celkem 35 lůžek. Hosté mají užívání tyto pokoje a apartmány:
- A 1 a A 2 - přízemní apartmány, každý pro 6 osob, kde čtyři lůžka jsou na dřevěném vyvýšeném patře a dva lůžka na rozkládací pohovce,
- A 3 - apartmán v přízemí, kde dva lůžka jsou na dřevěném vyvýšeném patře - bez televize,
- A 4 - přízemní apartmán pro 7 osob, kde dva a tři lůžka jsou na dřevěném vyvýšeném patře a dva lůžka na rozkládací pohovce,
- P 1 a P 2 - pokoje v prvním patře, celkově pro 4 osoby/každý s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na pohovce,
- P 3 - pokoj v prvním patře se dvěma manželskými postelemi,
- P 4 - pokoj v prvním patře, celkově pro 2 osoby s manželskou postelí.

Pokoje v rámci penzionu disponují LCD televizorem a klimatizací. Každý pokoj je také vybaven zařízenou kuchyní, kde je keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice a jídelní posezení. V pokojích je i šatník a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Všude je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma.

Pěkně upravená zahrada poskytuje prostor na odpočinek. Právě zde je terasa s posezením a grilem. Jsme plně připraveni na degustaci vín v našem vinném sklípku pro cca 8 osob. K dispozici máme i dětskou postýlku, pračku a sušičku na recepci i prostor na uchování kol. Parkoviště je soukromé, přímo u objektu. Těšíme se na Vás!