Cyklopenzion v centru městečka Vracov.

V překrásném prostředí městečka Vracov, v okrese Hodonín, na Jižní Moravě je situován náš stylový DJ-Penzion.

Pokud patříte k těm, kteří si rádi užívají dovolenkové chvíle naplno, doporučujeme Vám vydat se na cykloturistiku po celém okolí Moravského Slovácka. Výlet si můžete udělat na zámky Milotice a Strážnice, do skanzenu Strážnice, navštívit Vlastivědné muzeum na zámku v Kyjově nebo se pobavit s přáteli v Paintballparku Hodonín. V létě si odpočinete na koupališti ve Vracově nebo u nedalekého jezera na ploše bývalého rašeliniště. Další možností je koupaliště v Kyjově, Dubňanech a také přírodní biotop v Bohuslavicích. Celoročně se zrelaxujete v Denních lázních Hodonín. Během zimních měsíců můžete využít služeb Ski Parku Osvětimany.

DJ-Penzion je Vám plně k dispozici během celého roku. Náš penzion je zařazen do projektu "Cyklisté vítáni". Celková kapacita ubytování je 14 lůžek v těchto pokojích:
- dvou 2-lůžkových se samostatnými lůžky s možností spojení lůžek,
- dvou 3-lůžkových se samostatným lůžkem a manželskou postelí s možností oddělení lůžek,
- jednom 4-lůžkovém se dvěma samostatnými lůžky a manželskou postelí s možností oddělení lůžek.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizorem se satelitním příjmem, pracovním stolkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a ručníky. Pro hosty je připravena společná kuchyň s jídelnou, ledničkou, minibarem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Velmi rádi Vám zde, na objednávku, připravíme i vydatné snídaně. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

V areálu ubytování se nachází zastřešená terasa a krbem. Budete-li mít zájem, zapůjčíme Vám kola značky Author, popřípadě máte možnost si Vaše vlastní odložit v přístřešku se stojany a nářadím, potřebným na jejich opravu. K dispozici je i kompresor a možnost mytí kol. Auta zaparkujete přímo v areálu, zabezpečeném kamerovým systémem. Naše ubytování není vhodné pro děti do 12 let.

Zaujala Vás nabídka našeho ubytování? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na setkání s Vámi v DJ-Penzionu.


Preferujeme: Pouze dospělé (bez dětí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty