Moderní apartmány v srdci Slovácka

Zveme Vás do našeho Penzionu U Kulky, který je lokalizován v malebné obci Kyjov, v okrese Hodonín, na Slovácku. Kromě komfortně a stylově zařízených pokojů si zde svůj program zpestříte výlety do okolí.

Slovácko je známé zejména jako kraj vína, zpěvu, muziky a hlavně bohatou historií. Stačí Vám procházka obcí a uvidíte renesanční zámek, radnici, náměstí a několik kostelů. Příznivci in-line bruslení i cyklistiky se nadchnou více trasám. Za návštěvu rozhodně stojí i blízký Lednicko-valtický areál s množstvím památek. Děti vezměte na výlet do aquaparku Uherský Brod nebo na vodní nádrž Nové Mlýny. V zimě se po 20 minutách cesty autem dostanete do lyžařského střediska Stupava.

Celoročně se v naší nabídce nacházejí apartmány Penzionu U Kulky, jejichž celková kapacita je 23 osob. Vybrat si můžete:
• jeden 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici a dvěma přistýlkami na gauči v obývacím pokoji,
• jeden 5-lůžkový apartmán s manželskou postelí v jedné ložnici, třemi lůžky a dvěma přistýlkami na gauči v druhé ložnici a dvěma přistýlkami na gauči v obývacím pokoji.
• jeden mezonetový 6-lůžkový apartmán s manželskou postelí v ložnici v přízemí, čtyřmi lůžky a dvěma přistýlkami na gauči v ložnici v podkroví + dvěma přistýlkami na gauči v obývacím pokoji.

Všechny apartmány jsou kromě příslušného počtu lůžek vybavené téměř totožně. V každém své chvíle s rodinkou a přáteli strávíte v obývacím pokoji s krbovými kamny, televizorem na kabelový příjem i gaučovým sezením. Výborné speciality uvaříte v nadstandardně zařízené kuchyni (el. spotřebiči, kuch. nádobím a jídelním sezením). Každý apartmán disponuje koupelnou s toaletou. V rámci větších apartmánů je vana, v menším sprchový kout. Pračka je součástí 6-lůžkového a 2-lůžkového apartmánu. Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si ve společenské místnosti zvané ,,zahradní restauraci" také společně popovídáte. Součástí zahradní restaurace, fungující během léta, je terasa, televizor na kabelový příjem, sezení, CD přehrávač a krb. Restaurace s výbornými specialitami a barem je velkým benefitem pro hosty, kteří preferují místní jakož i zahraniční jídla. Děti potěší pohádkově vybavené hřiště na zahrádce. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku, vysokou židličku. Zahrajete se také kulečník a petangue. K úschově kol slouží samostatná místnost. Parkování aut je přímo ve dvoře. Těšíme se na Vaši návštěvu. Nashledanou přátelé!