Rodinný penzion, výhodná cena, naše víno

Jsme nesmírně potěšeni ubytováním hostů v našem rodinném Penzionu Ekovinice Kostelanský, který se nachází ve vyhledávané vinařské oblasti, na okraji obce Lipov. Od nás máte na skok (do 500 m) na koupaliště i dalším atrakcím regionu.

Na koupališti se kromě zchlazení ve vodě můžete zabavit i při hře plážového volejbalu. Klidně se během letních dnů můžete vydat poznávat krásy přírodní památky Háj u Lipova, případně využít cyklostezky či stezky vhodné pro běžce nebo pěší turisty. V okruhu do 25 km můžete navštívit Rozhlednu Radošov, Rozhlednu Drahy, Zámek Uherský Ostroh, Zámek Strážnice, Skanzen Strážnice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Uherský Brod i Muzeum v přírodě Rochus. V zimním období si můžete zajezdit na lyžích nebo vyrazit na běžky v Ski parku Filipov i Ski Parku Osvětimany.

Celoročně se můžete ubytovat v jednom ze šesti útulně zařízených apartmánů. Celková kapacita našeho penzionu je 21 osob. Na výběr máte tři 3-lůžkové a tři 4-lůžkové apartmány, každý s příslušným počtem samostatných lůžek.

Každý apartmán je vybaven velmi příjemně, a to kuchyní, kde je keramická varná deska, rychlovarná konvice, lednička naplněna víny naší výroby a jídelní posezení. Apartmán je pokaždé vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Navíc můžete během pobytu využívat WiFi připojení na internet zdarma v celém objektu.

Čas s nejbližšími můžete trávit i na zděné terase s posezením, kde dobře padne také příprava jídel na grilu. Aktivnější si za poplatek mohou zapůjčit jedno z našich tří kol. Samozřejmě, s radostí Vám odložíme i ty Vaše v prostoru na to vyhrazeném. Unikátní je také místnost, kde se nachází automat na pivo i stroj na přípravu kávy či jiných teplých pochutin. V rámci penzionu si své prádlo můžete vyprat v pračce. Parkování vozidel je zajištěno přímo před objektem. Těšíme se na Vás. Majitelé Penzionu Ekovinice Kostelanský.