Loading

Ubytování v Kostelci nad Orlicí

(1 objekt + 12 objektů v okolí 25 km)

Hotel Panský Dům

Kostelec nad Orlicí, v obci / ve městě, v centru města
V centru, s wellness, s restaurací...

Hotel Zámek Potštejn

Potštejn (Kostelec nad Orlicí 8,2 km vzdušně), v obci / ve m...
Nádherné ubytování na zámku!

Motel Roubenka

Týniště nad Orlicí (Kostelec nad Orlicí 9,6 km vzdušně), na...
Stylové ubytování a výborná restaurace

Farma u Otčenášků

Voděrady (okres Rychnov nad Kněžnou) (Kostelec nad Orlicí 11,2 km vzdušně), na okra...
Krásné a prostorné ubytování jako doma!

Apartmán Záchlumí

Záchlumí (okres Ústí nad Orlicí) (Kostelec nad Orlicí 12,3 km vzdušně), na okraji o...
Soukromí, velký balkon, domácí atmosféra

Roubenka u dubu

Liberk (Kostelec nad Orlicí 14,9 km vzdušně), v rekreační oblasti, na horách
Roubenka v Orlických horách!

Penzion Marie Magdalenka

Helvíkovice (Kostelec nad Orlicí 15,9 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
v podhůří Orlických hor, se saunou

Chalupa Na Návrší

Zdobnice (Kostelec nad Orlicí 16,8 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na ok...
Chalupa s bazénem a hernou u lesa

Apartmány na náměstí

Opočno (okres Rychnov nad Kněžnou) (Kostelec nad Orlicí 17,6 km vzdušně), v obci...
Stylové apartmány v centru Opočna

Penzion Hůrka

Libchavy (Kostelec nad Orlicí 18,0 km vzdušně), v obci / ve městě
Nadstandardně vybavené pokoje v penzionu
1 - 13 / 13

Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí 1

Kostelec nad Orlicí navštívíte v Královéhradeckém krajiokrese Rychnov nad Kněžnou. V blízkosti se nachází města Týniště nad Orlicí, Vamberk a na výlet si s celou rodinou zajedete také do Pardubic či do Hradce Králové. Jedná se o starobylé historické město, o kterém padla první zmínka v roce 1316. Díky jeho skvělé poloze je atraktivním místem pro rodinnou dovolenou.

Město, ze kterého dýchá historie

Přímo v Kostelci nad Orlicí navštívíte chráněnou památku Nový zámek se zrcadlovým sálem, Galerií Kinský a zámeckým parkem, který patří k nejstarším rezervacím Orlických hor. Pokud máte rádi baroko, navštivte kostel svatého Jiří, kostel svaté Anny nebo také starou radnici na náměstí. Při toulkách městem zhlédnete významné sochy historických postav, například svatého Floriána nebo svatého Jana Nepomuckého.

S rodinou na letní dovolené si užijete velkou zábavu a dostatek sportovních aktivit. Osvěžíte se v městském koupališti ležícím v klidném prostředí u řeky Orlice. Ke koupališti je snadná dostupnost i na kole, přivede Vás k němu jedna z oblíbených místních cyklostezek. Sportování si užijete na víceúčelových hřištích.

Atraktivní výlety v podhůří Orlických hor

Na letní dovolené navštívíte nedaleký aquaparkÚstí nad Orlicí. V letním koupališti se s dětmi osvěžíte a jistě využijete možnosti zapůjčit si slunečník s lehátkem a příjemně si po plavání poležet. Pokud Vám nevadí vycestovat o něco dále, užijete si krásný výlet s celou rodinou do ZOO ve Dvoře Králové, která je zhruba hodinu jízdy autem od Kostelce nad Orlicí.

Poutní místo Homol v obci Lhoty u Potštejna nabídne turistický zážitek. Vyšlápnete si unikátní svaté schody se 16 odpočívadly a za odměnu si prohlédnete barokní kostel Panny Marie Bolestné.

Kostelec nad Orlicí 2

Krásný výlet si dopřejete na nedalekou rozhlednu Vrbice. Dřevěná konstrukce rozhledny s ocelovým točitým schodištěm umožní vyhlídku do všech světových stran. U vyhlídky je i občerstvení s posezením, kde si společně odpočinete.

Krásu přírody v Kostelci nad Orlicí dokazuje lesopark Lípová stráň u řeky Divoká Orlice. Naleznete zde klidné prostředí pro relaxování s rodinou, ale také naučné stezky pro Vaše turistické aktivity.

V nedalekých Krňovicích navštívíte muzeum Podorlický skanzen, kde se poučíte o architektonických a technických památkách v Královéhradecku, Podkrkonoší a podhůří Orlických hor. Prohlédnete si stroje, nářadí i dobové vybavení domácností.

Sportování i relax na zimní dovolené

Ski areál Zdobnice navštívíte ve stejnojmenné obci, vzdálené zhruba půl hodiny jízdy autem. Pět sjezdovek přímo v Orlických horách nabídne lyžování pro děti i dospělé. K dispozici je také dětská trať a hřiště pro děti, na kterém se mohou vyřádit. Stejně daleko to budete mít do Ski areálu Dlouhoňovice. Zalyžujete si na dvou sjezdovkách a občerstvíte se v tamním bufetu.

Aquacentrum Hradec Králové je skvělým útočištěm pro Vás i Vaše děti na zimní dovolené. Po náročném lyžování si dopřejete odpočinek v podobě vířivky a horkého bazénku, kde si prohřejete zkřehlé tělo. Pokud chcete strávit čas v aquaparku aktivně, pak je pro Vás připraven bazén s tobogány, umělým vlnobitím a ostatními atrakcemi.

Ubytování pro rodiny i party přátel

Kostelec nad Orlicí nabídne ubytování v komfortních hotelech různých typů. Zabydlíte se například v historických budovách města, v klasických moderních či v přírodě postavených hotelech. Ať už zvolíte jakýkoliv, odměnou Vám bude pohodlí a péče, která Vám usnadní relax na rodinné dovolené a pomůže Vám odpočinout si na další rodinné aktivity.

Kostelec nad Orlicí 3

Penzionů je zde opravdu dostatek. Naleznete mezi nimi i wellness penziony, které jsou vhodné pro příjemné chvíle strávené s Vaší drahou polovičkou. Komfortní ubytování společně s wellness aktivitami bude ten pravý relax pro Vás. Ostatní rodinné penziony nabídnou pohodlné pokoje pro celou Vaši rodinu na dovolené, některé z nich dokonce umožní i stravování díky kvalitní kuchyni.

Pokud hledáte spíše cenově dostupnější ubytování a nepotrpíte si příliš na doplňkové služby dostupné například v hotelech, jsou pro Vás jako dělané místní apartmány. Nabídnou pohodlné pokoje s vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením a také venkovní zábavu v podobě bazénu i dětských prolézaček. Zejména v okrajových částech města si můžete zarezervovat také chalupu, v širším okolí natrefíte i na chaty.

Kostelec nad Orlicí je město, které stojí za navštívení. Ať už se rozhodnete zde strávit rodinnou dovolenou, nebo jen projíždíte, rozhodně má co nabídnout. Zábavu, sportovní aktivity i historické památky, na to vše zde narazíte.