Krásné a prostorné ubytování jako doma!

Turisté, pracovníci i jakýkoliv rekreanti mohou přijít do našeho apartmánu na Farmu u Otčenášků, která se nachází v obci Nová Ves, poblíž Opočna v Orlických horách.

Naše ubytování je ideální i pro pobyt rodinek s dětmi. Můžete si u nás prohlédnout více hospodářských zvířat. V letním období je možné koupání v přírodním koupališti Týniště nad Orlicí nebo rybníku i koupališti Broumar. Spolu s dětmi můžete absolvovat prohlídku Zámku Častolovice i Zámku Doudleby nad Orlicí. Určitě doporučujeme i návštěvu muzea v Třebechovicích p. O. i návštěvu skanzenu v Krňovicích. Na dosah jsou i malé pivovary v obci Potštejn, Rychnov n. Kn. a Dobruška. Zima je vhodná na běžkování nebo lyžování v Lyžařském areálu Na Špičáku i Skicentru Deštné v Orlických Horách.

Během celého roku Vám nabízím ubytování na Farmě u Otčenášků. Celková kapacita ubytování je 6 pevných lůžek a 1 přistýlka. U nás můžete využívat obývací pokoj s televizí, rádiem a pohovkou. Klidně si tu můžete vychutnat jídla v jídelní části obývacího pokoje. Své výborné pokrmy si můžete připravit v kompletně zařízené kuchyni, kde je plynový sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kávovar a myčka nádobí.

Spánek jsme zajistili ve dvou ložnicích - jedné se dvěma oddělenými lůžky a druhé s manželskou postelí, palandou a přistýlkou v podobě rozkládací postele. Maximální pohodlí během pobytu u nás dotváří koupelna se sprchovým koutem, pračkou, žehličkou, bidetem a toaletou. Samozřejmě, spojení s okolním světem je možné i přes připojení k naší bezplatné WiFi síti.

Na venkovním posezení si během léta užijete sluneční paprsky. K dispozici je Vám také ohniště na opékání buřtů nebo kotlík na vaření guláše. V ubytování jsme vyhradili prostor pro odložení kol. Bonusem u nás je venkovské prostředí, kde jsou slepice, husy, pávy, kravky, krásná krajina a klid. Nabízím i možnost zakoupení si našich domácích produktů (vajíčka, kravské mléko,...).

Pokud Vás zaujala nabídka na netradiční pobyt, klidně přijďte. Pokud byste chtěli pobyt s domácím zvířátkem, je třeba se dohodnout předem. Těší se na Vás Váš farmář.