Chata se saunou v Orlických horách

Chata Na Dříši stojí na okraji lesa, v tichém prostředí Orlických hor. Osada Dříš je součástí vesnice Deštné v Orlických horách, která představuje celoročně oblíbené středisko turistiky, rekreace a zimních sportů v Orlických horách. Chata zaručuje odpočinek a dokonalé soukromí jak svou polohou tak i vybavením, zejména finskou saunou, novou posilovnou a venkovním bazénem (využitelným v letním období).

Okolní hory poskytují mnohé možnosti aktivního odpočinku. Z množství pěších, cyklistických a naučných tras si vyberou začátečníci i trénovaní turisté. Nadšenci historie s radostí navštíví zříceniny blízkých hradů Klečka a Skuhrov nebo si naplánují exkurzi do Nového Města nad Metují, zajímavého zejména svým zámkem. Pokud by Vám už nestačil bazén u chaty, za vodou doporučujeme vyrazit na přírodní koupaliště ve Včelné, k přehradě Rozkoš nebo na koupaliště Dobruška, které je díky krytému bazénu v provozu celoročně. Příznivců zimních sportů potěší Skicentrum Deštné v Orlických horách, vzdálené od chaty jen 2 km. Na výlet za lyžováním nebo do aquaparku si můžete odskočit i do blízkého Polska.

Celoročně je pro Vás připraveno útulné ubytování s kapacitou pro 6 až 8 osob v komfortně zařízené chatě, která představuje ideální místo k odpočinku pro menší skupiny přátel a rodiny s dětmi.

Přízemí chaty je vyhrazeno pro společné trávení volných chvil. Nachází se zde společenská místnost s gaučem, který je využitelný jako přistýlka pro dvě osoby. Kromě toho je Vám zde k dispozici televize se satelitním příjmem, CD a DVD přehrávač, rádio, společenské hry a jídelní posezení. O teplo a atmosféru se postarají krbová kamna. Společenská místnost je současně spojena s kompletně vybavenou kuchyňskou částí, kde na přípravu domácích jídel můžete použít elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku s mrazákem a vhod přijde i kávovar.

Pro Váš odpočinek jsou na patře chaty připraveny dvě 3-lůžkové ložnice, každá vybavena jednou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Součástí chaty je jedna koupelna s vanou a dvě samostatné toalety. O Váš relax a zdraví se postará finská sauna pro 2 až 3 osoby a nově zřízená posilovna. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Výhled na okolní lesy a zeleň si vychutnáte buď z terasy nebo z venkovního posezení u chaty. Grilované speciality si připravíte na grilu nebo při ohnisku. K dispozici je Vám v teplém období i bazén s průměrem 3,6 m a hloubkou 1 m, kde se vyřádí zejména děti. Parkování pro 3 auta je umožněno přímo u chaty. V zimních měsících, kdy napadá sníh, je nutné parkovat asi 150 m pod chatou.

Zažijte dokonalý relax uprostřed krásné přírody Orlických hor na Chatě Na Dříši. Těšíme se na Vás!