Útulné pokoje, dobrá restaurace

Horská chata Orlice - to je místo, kde můžete prožít příjemnou dovolenou na úpatí nejvyšší hory Velká Deštná, která se nachází v klidné vesničce Deštné v Orlických horách.

Přímo v Deštném v O. h. si můžete udělat cyklovýlety i nenáročnou procházku po turistických stezkách. Také si zde můžete dopřát adrenalin v lanovém parku, lézt na horolozecké stěně a zapůjčit si terénní troj i čtyřkolky nebo koloběžky. Výborný relax dobře padne v místním krytém bazénu i sauně, jakož i rybolov a koupání na Rozkoši. Oblíbené jsou i výlety do Dobrušky, Nového Města nad Metují, Ratibořic i blízkého Polska. V zimě můžete využívat svahy i běžkařské tratě Skicentra Deštné v Orlických horách.

Celoročně si můžete užívat ubytování v Horské chatě Orlice, jejíž kapacita je připravena pro 37 osob. V rámci ubytování máme rozmístěny pokoje v prvním a druhém patře. Vybrat si můžete z:
- bezbariérového 6-lůžkového apartmánu se třemi 2-lůžkovými ložnicemi (v každé manželská postel) s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- devíti 2-lůžkových pokojů s manželskými postelemi (šest disponuje vlastním soc. zařízením),
- tří 3-lůžkových pokojů s manželskou postelí a pevným lůžkem (dva disponují vlastním soc. zařízením),
- jednoho 4-lůžkového pokoje s manželskou postelí a palandou.

Pokoje jsou zařízeny komfortně. Každý disponuje příslušným počtem lůžek. Některé jsou dovybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Společné uzamykatelné sociální zařízení jsou umístěny na chodbě - v prvním patře jedna koupelna se dvěma sprchovými kouty a v druhém patře druhá koupelna se dvěma sprchovými kouty. Toalety jsou samostatné - vždy dvě v každém patře (pro pány i dámy). Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí se můžete během celého dne najíst v naší restauraci. Kapacita restaurace je 80 míst a využívat se dá i na školení a semináře (s projektorem, televizorem, jukeboxem, šipkami a kulečníkem). V exteriéru si odpočinete v zahradě na terase (cca 50 místní) s posezením a ohništěm. Děti si mohou pobavit na dětském hřišti (s trampolínou, skluzavkou, houpačkou, prolézačkami a pískovištěm). Nabízíme možnost uschování sportovních potřeb, platby kartou a také zapůjčení dětské postýlky. Dospělí se mohou zahrát badminton i soft tenis. Po dohodě si můžete objednat masáže i za poplatek zapůjčit gril. Parkování aut je možné přímo na parkovišti hotelu. Těšíme se na Vás!