Výhodné ubytování v srdci hor!

Zveme Vás do našeho ubytování Noclehy na hranici, nacházejícího se ve městě Králíky. Město leží v malebném Pardubickém kraji u hranic s Polskem a protéká jím Králický potok.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 23 lůžek v 9 pokojích:
- pěti 2-lůžkových pokojích,
- třech 3-lůžkových pokojích,
- jednom 4-lůžkovém pokoji.

Kromě lůžek najdete na pokojích televizi. Čtyři 2-lůžkové pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením. Hosté z ostatních pokojů mohou využít sdílenou, stejně vybavenou kuchyň. Pěkné soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Využít u nás můžete také služby recepce. Dokonalý relax si dopřejete v sauně, v exteriéru zase pomocí grilu opečete chutné maso nebo zeleninu. V případě potřeby Vám zapůjčíme kola, Vaši vlastní sportovní výstroj odložíme v úschovně. Auta zaparkujete přímo u objektu.

Ve vzdálenosti asi 300 metrů se nachází koutek Inn Byczy s restaurací, kde si můžete vychutnat plnou penzi. Po dobrém jídle Vám padne vhod romantická procházka. Skvělá pozice ubytování Vás vyžene na toulky po okolí, turistiku, cykloturistiku nebo za krásami a památkami našeho města. Doporučujeme Vám návštěvu Dělostřelecké tvrze Bouda, Vojenského muzea, Pramene knížete Rostislava, Rozhledny Suchý vrch, Hory Matky Boží Králíci, Studeneckých skal, Dětského parku Amálka nebo Stezky v oblacích Dolní Morava. Lyžaři si v zimních měsících zamilují zasněžené kopce přilehlých středisek - Ski areál Šanov, Lyžařský areál České Petrovice, Ski areál Dolní Morava, Ski areál Čenkovice, Ski Sněžník a mnohé jiné.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Noclehech na hranici si skutečně užijete a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!