Levné ubytování v příjemném prostředí

Ubytovny Hamzovy léčebny ve městě Luže - nabízíme ubytování nejen pro hosty a návštěvy pacientů, i pro turisty a návštěvníky našeho pěkného kraje. Solidní ubytování v klidném prostředí Vám zaručí příjemný pobyt.

K oblíbeným letním aktivitám patří cyklistika, pěší turistika i procházky místním parkem a arboretem. Doporučujeme také návštěvu našeho minimuzea. Nabídka výletů do okolí: Rozhledna Jahůdka, Betlém Hlinsko, Přehrada Hamry, Aquacentrum Pardubice, Skanzen Vysočina - Veselý Kopec. V zimním období dobře padne lyžování v Hlinsku a Svratce nebo bruslení na zimním stadionu ve Skutče a Chrudimi.

V areálu komplexu Ubytovny Hamzovy léčebny se nacházejí dvě Ubytovny - Vrátnice a Helio. Celková kapacita ubytování je 28 hostů. Vrátnice je umístěna v prvním patře budovy u hlavního vchodu do areálu (blízko do centra města). Helio se nachází v zadní části areálu, pod hradem Košumberk. Helio je plně bezbariérová ubytovna, vhodná i pro větší skupinky hostů. Vybrat si můžete tyto pokoje:

- Ubytovna Vrátnice - jeden 1-lůžkový pokoj, jeden 2-lůžkový pokoj a čtyři 3-lůžkové pokoje - všechny na 2. patře,
- Ubytovna Helio - dva 1-lůžkové pokoje, šest 2-lůžkových pokojů, jeden 3-lůžkový pokoj a jeden 5-lůžkový pokoj - všechny v přízemí.

Součástí každého pokoje je náležitý počet lůžek, televizor, umyvadlo a pracovní stolek. V rámci každé ubytovny jsou umístěny společné dvě sociální zařízení (sprchový kout a samostatná toaleta), které jsou určeny pro dámy a pro pány. Jídla si můžete uvařit ve společné kuchyňce každé ubytovny. Každá ubytovna se skládá také ze společenské místnosti s televizí a posezením. V Heliu je navíc ping-pong a dětský koutek. Všude je dobré pokrytí WiFi připojením na internet zdarma.

U nás Vám také umíme zajistit celodenní stravování. Na vrátnici zaplatíte kartou a nachází se zde pračka a žehlička. K dispozici je také kavárna, kongresová místnost s technikou, terasa s posezením, bohatě vybavené dětské hřiště. Víme Vám uschovat kola a lyže. U nás můžete využít služeb maséra, pedikúry a kadeřnictví. Ven je i možnost hry petangue, stolního tenisu a minigolfu. Parkování aut je zpoplatněno před areálem, v areálu máme 3 parkovací místa. Těšíme se na Vás!