S bazénem, kulečníkem, velikým posezením

Krásné chvíle s přáteli či rodinkou můžete přežít v Chalupě Bučina u Vysokého Mýta, která se nachází ve vesnickém prostředí, na okraji obce Bučina, patřící do Litomyšlska a Vysokomýtska. Zajisté oceníte využívání venkovního bazénu nebo hru stolního tenisu či kulečníku.

Pokud preferujete spíše poznávání nových zajímavostí a atrakcí, určitě si na Vaši dovolenou sbalte kola a absolvujte cyklostezky různých náročností. Cestou se poohlédněte na nedaleký památný park Růžový Palouček, významný rokokový Zámek Nové Hrady. Pokud jste spíše zastánci poznávání náměstí, plavání nebo oddechování při dobrém filmu v kině, nevynechejte Litomyšl, Pardubice a Vysoké Mýto. V zimním období je kromě relaxace dobrá i návštěva Hlinska - s památkovou rezervací lidové architektury - Betlému, muzea, galerie.

Dvanáct měsíců v roce si můžete užívat klidnou dovolenou, pobyt, narozeninovou oslavu či posezení v našich dvou apartmánech. Chalupa Bučina u Vysokého Mýta se dá pronajmout jako jeden celek nebo i samostatně po apartmánech. Celková kapacita ubytování je pro 18 osob (12 + 6).

• Apartmán 1 pro 12 hostů je vybaven společenskou místností s barem, kulečníkem a 4 místy na spaní. Pokud preferujete sledování televizoru, v obývací místnosti jsou umístěny dva se satelitním příjmem, krbovými kamny, stolem a židlemi. Stejně využijete dvě rozkládací pohovky. Chutná jídla si připravíte v kuchyni vybavené základní výbavou. Království spánku zajišťují tři ložnice v patře - dvě 2-lůžkové a jedna 4-lůžková. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí. Zůstat ve spojení s okolím je možné přes bezplatné WiFi připojení na internet.

• 6-lůžkový Apartmán 2 nabízí hostům velký pokoj s krbem, televizorem se satelitním příjmem a možností využití 4 míst na spaní (dvě lůžka a rozkládací gauč). K přípravě pokrmů využijete prakticky vybavenou kuchyň s jídelním sezením. Rovněž se zde nachází 2-lůžková ložnice a také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet. Apartmán 2 se pronajímá prioritně k Apartmánu 1, ale i samostatně.

Dívat se na jasnou oblohu z nafukovačky v bazénu je snad snem každého. U nás si své sny splníte - bazén je zároveň osvětlený a vhodný na večerní koupání. Zastřešená terasa s posezením, krbem, grilem a plně vybavenou kuchyní je bonus. Komfort poskytuje toaleta s umyvadlem. Parkování aut je skvělé přímo při ubytování na dálkově ovládanou bránu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi