Útulné a cenově výhodné ubytování

Ubytování v Boru u Skutče stojí na okraji obce, kterou má v uvedenou v samotném názvu. Bor u Skutče patří do Pardubického kraje.

Mnoho turistů přijíždí do Boru za přírodními zajímavostmi. Vyhledávané jsou zejména jeskyně Toulovcovy Maštale a Městské Maštale. V regionu je pro turisty vybudována bohatá síť cyklostezek s celkovou délkou přes 150 km. Za cíl si můžete vybrat zámky v Nových Hradech či Litomyšli, hrad Rychmburk, zříceninu Košumberk nebo některou z rozhleden. V okolí je mnoho možností na aktivní vyžití během léta, doporučujeme například koupaliště Bor u Skutče, Zderaz nebo Borová. Pokud Vás baví spíše zimní sporty, vyberte se do Skiareálu Svratka, Ski areálu Hluboká či do Ski Resortu Přívrat.

Celoročně je pro Vás připraveno ubytování v prvním patře rodinného domu. V třípokojovém apartmánu se může pohodlně ubytovat 8 hostů. Apartmán se pronajímá většinou jako celek, pro jednu samostatnou skupinu hostů.

Apartmán je tvořen třemi pokoji. V 3-lůžkovém pokoji se nacházejí tři samostatné lůžka (dvě z nich spojeny do dvojlůžka), televizor se satelitním příjmem a kuchyňský kout s elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Stejně vybavený kuchyňský kout Vám poslouží i ve 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí (rozpojitelná do dvou samostatných lůžek) a televizorem s anténou. K dispozici je Vám i další 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud rádi trávíte letní večery posezením na čerstvém vzduchu, potěší Vás altánek s krbem, na kterém je možné grilovat. Kola a lyže si uschováte v garáži. Parkování pro 2 auta je zajištěno přímo u domu.

Přijďte si k nám odpočinout a užít si okolní přírodu. Těšíme se na Vás v Ubytováni v Boru u Skutče.