Malebná roubenka na samotě u lesa

Roubenka Horní Babákov je situována na samotě na okraji osady Horní Babákov u obce Holetín, v okrese Chrudim. V této vesničce se nachází jen osm chalup a jedna chatka.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v roubence s kapacitou pro 11 lidí. Lokalitou i vybavením je naše roubenka výborným místem pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel.

V přízemí, které je bezbariérové, najdete prostornou kuchyň vybavenou elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, varnou konvicí a kávovarem. Při vaření Vám bude hrát rádio, příjemné teplo vytváří sporák na dřevo. Ke společnému jídlu se usadíte za jídelním stolem s židlemi a posedět si můžete i na rozkládací pohovce. V přízemí najdete také obývací pokoj, kde si pohodlně vychutnáte sledování televizoru. Nachází se zde i jedna manželská postel.

Hlavní ložnicová část je umístěna v podkroví. V 4-lůžkové ložnici je Vám k dispozici manželská postel, dvě samostatná lůžka, dětská postýlka a stůl se židlemi. V 5-lůžkové ložnici si odpočinete na manželské posteli nebo třech samostatných lůžkách. Pro Váš úplný komfort je Vám k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. U vchodu do roubenky je umístěna další samostatná toaleta s umyvadlem. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení za poplatek.

Pokud si rádi posedíte na čerstvém vzduchu, oceníte zastřešenou terasu či ohniště s posezením. Pro přípravu jídla využijete některý ze dvou grilů. Vaše ratolesti potěší dětské hřiště jen 50 metrů od roubenky. V letních měsících můžete za poplatek využívat bazén na pozemku sousedního objektu, vzdáleném asi 50 metrů. Pokud přijíždíte na cyklistiku, oceníte možnost odložit kola v uzamykatelné stodole, kde si v zimě odložíte i lyže. K dispozici máme pro Vás i kola k zapůjčení. Po dohodě si mohou hosté objednat různé druhy masáží a tzv. fitodar, bylinkovou parní saunu.

Dopřejte si zasloužený odpočinek v klidném prostředí na samotě u lesa. Rádi Vás přivítáme v Roubence Horní Babákov.