Cenově dostupný apartmán na Vysočině

Hledáte levné a přitom útulné a komfortní ubytování na Vysočině? Pak neváhejte navštívit náše Ubytování u Meškadla, které se nachází v turisty oblíbeném městečku Vojnův Městec, v okrese Žďár nad Sázavou.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování až pro 6 osob. Apartmán je situován v přízemí a je bezbariérový. Sestává z ložnice se dvěma samostatnými lůžky a jednou patrovou postelí, která se dá rozložit na dvě samostatné postele. Po dohodě Vám rádi upravíme prostor tak, abyste se pohodlně vyspali na dalších dvou postelích. V ložnici je k dispozici televizor. Kuchyň je vybavena potřebným kuchyňským nádobím, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. Koupelna disponuje sprchovým koutem, toaleta je samostatná. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Čeká tu na Vás i krásný exteriér. Posedíte si na terase a na naší ručně vyrobené zahradní houpačce, přitom si poopekáte nebo ugrilujete něco dobrého na našem vnějším krbu. A abyste jen neseděli, u nás si zahrajete například badminton nebo fotbal. Myslíme také na naše nejmenší hosty, pro které jsme si připravili trampolínu, pískoviště, bazének a různé hračky. K zapůjčení zdarma máme dětskou postýlku. Auta si bezpečně zaparkujete u domu a nezapomínáme ani na cyklisty či člunkáře, kteří si své náčiní odloží v uzamykatelné místnosti.

Okolí městečka Vojnův Městec je bohaté na množství atrakcí. Potěší především cyklisty, protože městečko je výchozím místem regionální Santiniho cyklostezky. Turisty vyhledávaný je například i rybník Velké Dářko, přehrada Hamry nebo vodní nádrž Pilská. Vydejte se na zámek Žďár nad Sázavou či Přibyslav, zajímavý bude určitě i výlet do poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře a do Hvězdárny Žďár nad Sázavou. Po výletech si odpočiňte v relaxačním centru Žďár nad Sázavou. Bohatý program zažijete i v zimě, kdy si zasportujete v nejbližším Ski areálu Hlinsko, Ski areálu Svatá Anna a v Ski Hluboká.

Přijďte se vybavit pozitivní energií a novým elánem do života k nám do Ubytování u Meškadla. Těšíme se na Vás!