Stylový moderní penzion v centru města

Srdečně Vás vítáme v Penzionu Komtesa. Najdete nás přímo v centru města Ústí nad Labem. Výborná dostupnost do večerních podniků, restaurací, či perfektní pekárny Vám usnadní pobyt a zpříjemní dny. Přijeďte se pokochat krásným moderním a inspirujícím interiérem, který lahodí Vašim očím a potěší Vaši duši. S radostí u nás přivítáme páry i rodiny s dětmi.

U nás se ubytujete celoročně s celkovou kapacitou 28 lůžek v těchto ubytovacích jednotkách:
- 3-lůžkovém pokoji Rafaela s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem,
- 3-lůžkových apartmánech Bernadeta, Ornela, Sidonia, Lukrécia a Bianka s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem,
- 4-lůžkovém apartmánu Matylda s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 6-lůžkovém apartmánu Izabela se šesti samostatnými lůžky.

Při návštěvě penzionu Vás nadchne jeho atmosféra. Jedinečný cit pro detail či originální styl v každém z pokojů Vám navodí pocit pohodlí domova. V každé ubytovací jednotce je pro Vás k dispozici televize se satelitním příjmem a kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V apartmánu Isabela je navíc i elektrický sporák. Komfort v pokoji a apartmánech poskytuje i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmán Bernadeta se nachází v blízkosti penzionu a je vybaven obývací místností s pohovkou a televizí se satelitním příjmem. V samostatné kuchyni najdete elektrický sporák, elektrickou troubu, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku a mrazničku. Vybavit emaily nebo telefonáty můžete v samostatné pracovně pohodlně za pracovním stolem.

Všechny apartmány kromě 3-lůžkového pokoje Rafaela jsou vhodné i pro alergiky. Naší výjimečností je zajisté možnost objednání masáží přímo v objektu. V případě potřeby můžeme doložit dětskou postýlku. V penzionu je také možné použít pračku i žehličku po dohodě. V celém objektu penzionu i apartmánu Bernadeta je bezplatné WiFi připojení na internet.

Prožijte volné chvíle například i grilováním při posezení v naší zahradě. Cyklisté si mohou po tréninku svá kola odložit v místnosti k tomu určené. Svá auta zaparkujte přímo u objektu.

Vydejte se na potulky okolím a poznejte krásy města i jeho okolí. Čeká na Vás Hrad Střekov, Zámek Krásné Březno i Zámek Trmice. V letním období se vykoupejte na Termálním koupališti Brná. Pro odvážnější povahy je blízko Vaňovský vodopád a Jezero Milada. Turisté se mohou vydat na túru do Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Rybáři si zaloví v Rybníku Kateřina. V zimě na Vás čeká sjezdovka v lyžařském středisku Ski Telnice.

Věříme, že Vaši dovolenou nebo pracovní cestu strávíte právě u nás v Penzionu Komtesa. Těšíme se na Vaši návštěvu!