Novězrekonstruované moderní apartmány

Penzion Láska se nachází v obci Vyskeř, v okrese Semily, v Libereckém kraji. Okolí obce tvoří krásná příroda Českého ráje.

Tato lokalita dostojí svému jménu, je rájem pro turisty i horolezce. Na lezení jsou vyhledávány například Prachovské skály, Klokočské skály či Hruboskalské skalní město. Pokud hledáte méně náročné aktivity, ale také si chcete užít dobrý výhled, namiřte si to, pěšky nebo na kole, k rozhlednám Hlavatice, Tábor, Kopanina. Turisty vyhledávané jsou také hrady a jejich zříceniny (Trosky, Valdštejn, Sychrov, Dětenice, Mnichovo Hradiště a další). Děti stráví veselé chvíle v dětském areálu Šťastná země u Radvánovic, případně se s nimi vyberte do zoologických zahrad Dvůr Králové nad Labem nebo Liberec. Pokud máte rádi vodu, koupat se můžete během celého roku na krytých bazénech v Turnově a Jablonci nad Nisou, či v areálu Babylon v Liberci s různými bazény, atrakcemi a wellness centrem. Teplé počasí si vychutnáte na koupalištích Kacanovy, Mladějov i Bělá u Turnova.

Celoročně nabízíme ubytování v zrekonstruované budově bývalé pekárny. K dispozici je Vám pět 3 až 4-lůžkových apartmánů s celkovou kapacitou pro 19 hostů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Vyberte si některý z těchto apartmánů:

- jeden 3-lůžkový mezonetový apartmán s jednou ložnicí s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový mezonetový apartmán s manželskou postelí v obývací místnosti a dvěma samostatnými lůžky v ložnici v podkroví,
- tři 4-lůžkové apartmány s jednou ložnicí s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky.

Všechny apartmány disponují podobným vybavením. V každém z apartmánů je pro Vás připravena televize se satelitním příjmem a posezení (gauč, pohovka, křesla). Pro přípravu jídel využijete kuchyňský kout s elektrickou dvouplotýnkou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je jídelní posezení. V každém apartmánu je Vám k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ze 4-lůžkového mezonetového apartmánu můžete vyjít na balkon. Pro děti Vám v případě potřeby připravíme dětskou postýlku, vysokou židličku a hračky. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pro hosty poskytujeme službu prádelny. Pro odložení sportovního vybavení je Vám k dispozici úschovna kol a lyží. Pokud jste si nedovezly vlastní kola, můžeme Vám je za poplatek zapůjčit, stejně jako in-line brusle, tenisové rakety či volejbalovou a nohejbalovou síť a míč, které využijete na blízkém hřišti. V sousedství penzionu se nachází velké dětské hřiště. Přímo u penzionu je pro Vás vyhrazených 5 parkovacích míst.

Užijte si dovolenou v příjemných apartmánech v českém Ráji. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Láska.