Romantické ubytování v krásném prostředí

Vychutnejte si překrásné prostředí Českého ráje v obci Vyskeř, kde na Vás čeká nadstandardní ubytování v Roubence Vyskeř. Ubytování se nachází v okrese Semily, necelých 100 kilometrů severovýchodně od Prahy.

Okolí roubenky je ideální na různorodé aktivity. Jen zhruba 200 metrů od ubytování najdete hřiště vhodné pro děti i dospělé s možností her jako např. fotbal, volejbal, tenis i nohejbal. Doporučujeme Vám turistické výlety v Českém ráji (Skalní města, vrch Mužský s Drápskými světničkami, vrch Kozákov s možností paraglidingu, Malá Skála s Pantheonem atd.). Navštívit můžete i Muzeum Českého ráje v Turnově a barokní zámek v Dětenicích. Rodinky s dětmi se potěší přírodnímu zábavnímu parku Šťastná země s množstvím různých atrakcí pro děti. Výbornou zábavu si užijete i na koupališti v Turnově a Aqua Centre Jičín. Nejbližší lyžařské svahy se nacházejí v Turnově, Ještědu, Ski areálu Kozákov a Ski areálu Pecka.

Naše roubenka Vám nabízí výborné podmínky pro ubytování během celého roku. Přizpůsobená je pro pobyt hostů s kapacitou 10 osob. Vhodná je pro jednu větší skupinu jakož i pro dvě nezávislé skupiny hostů (v mimosezóně). K dispozici jsou Vám dva, téměř identické apartmány se samostatnými vchody.

V obou apartmánech jsme pro Vás připravili obývací místnost s televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, krbem a pohodlným posezením (Selský apartmán má větší obývací místnost s kapacitou až pro 10 osob, kterou můžete využít pokud jste jedna velká skupina hostů). Součástí této místnosti je plně vybavená kuchyň s jídelním posezením. Zařízená je elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a chladničkou s mrazákem. V každém apartmánu si odpočinete v jedné 2-lůžkové a jedné 3-lůžkové ložnici. Samozřejmou součástí každého apartmánu je vlastní koupelna s toaletou, pračkou, v selském apartmánu se sprchovým koutem, v loveckém apartmánu s vanou. Pro Vaše nejmenší rádi připravíme dětskou postýlku, dětskou vysokou židli a hračky.

Z obývací místnosti každého apartmánu vede vstup na pavlačový balkon, kde je Vám k dispozici ratanové posezení. Z balkonu je možné přesunout se do druhého apartmánu. Maximální komfort během pobytu Vám zajistí wellness zóna (za poplatek) v přízemní části roubenky, kde je připravena infra sauna pro 4 osoby, vířivka pro 4 osoby, lehátka, sprchový kout a samostatná toaleta. V případě zájmu a za poplatek můžete využít i společenskou místnost s televizí, DVD přehrávačem, krbem, šipkami, barem, ledničkou, pípou na pivo a lavicemi (kapacita až 12 osob).

V exteriéru si můžete posedět v altánku, grilovat na přenosném plynovém grilu, pohoupat se na zahradní houpačce nebo si odložit Vaše kola či lyže v uzamykatelné kůlničce. V případě zájmu Vám velmi rádi (za poplatek) zapůjčíme kola. V nabídce jsou i elektrokola a dětská cyklosedačka. Vaše auta si zaparkujete přímo při ubytování.

Přijďte zrelaxovat do Roubenky Vyskeř. U nás Vás čeká dokonalý odpočinek, příjemná atmosféra a stylové ubytování. Těšíme se na Váš pobyt.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky