Český ráj - pohodlné pokoje a apartmány

Vila Maruška se nachází v severozápadní části Českého ráje. Vilu hledejte ve vesničce Žehrov, která spadá pod obec Žďár, v okrese Mladá Boleslav.

Zveme Vás ubytovat se ve Vile Maruška, která poskytne nocleh pro 35 hostů. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci i pro pobyty malých a velkých skupin. K dispozici jsou vám tyto pokoje:
- apartmány 1 - 3 - 3-lůžková studia s vlastní koupelnou,
- apartmán 4 - 2-lůžkové studio s vlastní koupelnou,
- apartmán 5 - 2-lůžkové studio se sdílenou koupelnou,
- apartmán 6 - 3-lůžkové studio se sdílenou koupelnou,
- pět 3-lůžkových pokojů se sdílenou koupelnou,
- jeden 4-lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou.

Lůžka jsou vždy samostatná, podle potřeby je možné je spojit. V každém apartmánu najdete televizi. Všechny apartmány se nacházejí v přízemí (každý s vlastním vchodem), pokoje najdete v patře. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, hosté z pokojů využívají společnou kuchyň, všechny kuchyňky jsou vybaveny keramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a chladničkou s mrazákem. K vybavení velké společné kuchyně v patře patří i televize a velký jídelní stůl. Ke každému z apartmánů 1 až 4 náleží vlastní koupelna, apartmány 5 a 6 mají společnou koupelnu, v patře se nacházejí dvě koupelny pro hosty ubytované v pokojích, ve všech koupelnách najdete sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. U objektu najdete posezení na terase, v létě si můžete také připravit jídlo na grilu nebo na ohništi. Samozřejmostí je prostor pro úschovu kol a parkovací místa pro 12 aut.

Český ráj nabízí něco pro každého, na své si přijdou zejména ti aktivnější z Vás, turisté, cyklisté a horolezci. Nadšeni budou i milovníci historie, kteří mohou objevovat hrady Kost, Valdštejn a Trosky nebo zámky Svijany, Hrubá Skála, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Sychrov. Mezi oblíbené místa v Českém ráji se řadí také Drábské světničky, Bozkovské dolomitové jeskyně, Hruboskalsko, Prachovské a Klokočské skály. Rodinný výlet si naplánujte do Liberce, kde si užijete zoologickou zahradu, aquapark nebo centrum iQLANDIA. V létě Vás očekávají koupaliště Kněžmost a Sobotka a jezera Malý a Velký Písečák. Za zábavou na sněhu vyražte do skiareálů Kozákov, Obří sud či Zásada Ski Centrum.