Penzion s restaurací v Českém ráji

Penzion Slunečno je obklopen krásnou přírodou Českého ráje. Nachází se v obci Dobšín, přesněji v části Kamenice. I když se penzion nachází v obci, stojí o samotě a v těsné blízkosti začíná les, takže tu na Vás čeká příjemný klid.

Český ráj nabízí mnoho možností vyžití pro sportovce, milovníky historie, přírody nebo i piva. Pokuste se zvládnout takzvaný Decathlon historie, navštivte 10 hradů a zámků v okolí (Trosky, Kost, Humprecht, Valdštejn, Hrubá Skála, Valečov, Rotštejn, Frýdštejn, Hrubý Rohozec a Sychrov). Decathlon můžete absolvovat is dětmi autem, avšak Pivní triatlon (pivovary Malý Rohozec, Klášter, Svijany) spíše doporučujeme dospělým a raději na kole. Sportovci si užijí lezení po skalách (Prachovské skály), golf (Michlovce, Ještěd), lanové centrum a rafting (Žlutá plovárna na řece Jizeře). V létě si zaplavete na koupalištích (Sobotka, Branžež, Drhleny), v rybnících (Věžička rybník, Jinolické rybníky) nebo v Aquaparku Mladá Boleslav.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu pro 43 hostů. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- Pokoj č. 1 - 8-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi,
- Pokoj č. 2 - 6-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi a kuchyňským koutem,
- Pokoj č. 3 - 3-lůžkový pokoj,
- Pokoj č. 4 - 2-lůžkový pokoj s přistýlkou ​​a kuchyňským koutem,
- Pokoj č. 5 - 3-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem,
- Pokoj č. 6 - 2-lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou,
- Pokoj č. 7 - 5-lůžkový pokoj se sdílenou koupelnou,
- Pokoj č. 8 - 5-lůžkový pokoj,
- Pokoj č. 9 - 4-lůžkový pokoj bezbariérový,
- Pokoj č 10 - 4-lůžkový pokoj bezbariérový.

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, úložnými prostory a televizí. Všechny pokoje, kromě pokojů 6 a 7, disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, pokoje 6 a 7 sdílejí koupelnu. Ve třech pokojích (2, 4, 5) najdete kuchyňský kout s dvouplotýnkou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Pokoje 6, 7 a 8 využívají společný kuchyňský kout na chodbě, v ostatních pokojích Vám poslouží chladnička a rychlovarná konvice. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V patře najdete na chodbě menší dětský koutek s hračkami. V penzionu se nachází restaurace, k pobytu si můžete přiobjednat snídani, polopenzi i plnou penzi. Součástí restaurace je salonek pro 30 osob. Na organizaci oslav nebo konferencí je Vám k dispozici i sál pro 100 osob. K restauraci náleží také dvě terasy.

Přímo v penzionu si zahrajete kulečník, šipky nebo stolní fotbal. Venku najdete hřiště na streetball i menší nadzemní bazén. V případě zájmu Vám zapůjčíme elektrokola, koloběžky nebo Segway. Po aktivním dni si odpočinete v sauně. Děti se zahrají na hřišti se skluzavkou, houpačkou i pískovištěm. Přímo u penzionu je k dispozici 50 parkovacích míst.

Dopřejte si aktivní dovolenou v pohodlném penzionu s vynikajícím vybavením. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Slunečno.