Útulné apartmány v Českém ráji

Apartmány Tunka Zdeněk najdete v obci Malá Skála v okrese Jablonec nad Nisou, v Libereckém kraji. Tato obec leží na severním okraji CHKO Český Ráj.

V blízkém okolí najdete možnosti sportovního vyžití, tenisové kurty a volejbalové hřiště jsou vzdáleny jen 200 metrů. Nedaleko se nachází sportovně-rekreační centrum Žlutá plovárna, kde Vám zapůjčí kola či jiné sportovní náčiní, také Vás vezmou na rafting případně na slaňování skal pod odborným dohledem. Lokální síť stezek a tras je vhodná pro pěší i cyklistickou turistiku. Vyberte se například k některé ze zřícenin (Vranov, Rotštejn) nebo se projděte skalními městy (Suché skály, Chléviště, Drábovna, Klokočské skály). S dětmi si naplánujte den v Liberci, kde najdete aquapark Babylon a zoologickou i botanickou zahradu. Léto Vás vyláká k vodě, například k řece Jizera, na městské koupaliště Železný brod či do bazénu s tobogány v Jablonci nad Nisou. V zimních měsících jsou tím pravým místem lyžařská střediska Koberovy, Kozákov, Zásada, Ještěd.

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánovém domku se dvěma samostatnými apartmány. Každý z apartmánů má kapacitu 6 osob. Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo dvě nezávislé menší skupinky.

Z oken Apartmánu P máte výborný výhled na Pantheon, Apartmán S Vás okouzlí výhledem na Suché skály. Apartmány jsou vybaveny stejně, každý má samostatný vchod. V přízemí obou apartmánů se nachází obývací prostor s pohovkou a televizí. Příjemnou atmosféru vytváří krbová kamna. Domácí dobroty si připravíte v kuchyňském koutě s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. Dobré jídlo si vychutnáte u jídelního stolu s lavicí a židlemi. V přízemí najdete jednu samostatnou toaletu, v podkroví koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V každém z apartmánů Vám poslouží tři 2-lůžkové ložnice, v apartmánu S jsou všechny lůžka samostatné, v apartmánu P jsou Vám k dispozici čtyři samostatné lůžka a jedna manželská postel. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Z obou apartmánů se dostanete na terasu s posezením. Využít můžete také altán v zahradě, kde si společně posedíte při grilování. Děti stráví čas na pískovišti. Část altánku je uzamknutelná, využívá se jako úschovna kol a lyží. Přímo u objektu je možné zaparkovat 5 aut. V případě potřeby využijete i další parkovací místa asi 30 metrů od apartmánů. Těšíme se na Vás v Apartmánech Tunka Zdeněk!

K dispozici máme i: 1. Dva samostatné apartmány A (pro 5 osob) a B (pro 5 osob) na Malé Skále s možností pronájmu pro jednu 10-člennou skupinku osob. 2. Chalupu pro maximálně 6 osob. Bližší informace na našich webových stránkách (kontakt získáte kliknutím na zelený kontaktní formulář).