Penzion s restaurací, v Českém ráji

Penzion Loktuše stojí na klidném místě nedaleko lesa v obci Mírová pod Kozákovem, v části Loktuše. Tato obec v okrese Semily, v Libereckém kraji leží v centru Českého ráje.

Z penzionu se můžete vydat poznávat okolní přírodu nebo památky, vyrazit můžete pěšky, na kole nebo v sezóně a o víkendech i turistickým autobusem, který zastavuje u penzionu a rozváží turisty i cyklisty. Nemusíte chodit daleko, oblíbeným cílem je například hora Kozákov, pod kterou penzion stojí a která je zároveň paraglidingovým centrem. Méně než kilometr od penzionu jsou vzdáleny i Klokočské skály, rozhledna na Dubecku nebo hrad Rotštejn. Blízko se nacházejí také Besedické a Suché skály, skalní město Hrubá skála, zámky Sychrov a Hrubý Rohozec, hrady Valdštejn, Trosky, Frýdštejn a Zbiroh či někdejší Lázně Sedmihorky. Přímo v obci se v létě osvěžíte na koupališti, případě si zaplavete v některém z rybníků v okolí nebo v řece Jizera. Milovníky zimních sportů potěší blízký Skiareál Kozákov, vleky Líšný a Držkov nebo Zásada Ski Centrum.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 22 hostů. Ubytovat se můžete v jednom 2-lůžkovém studiu nebo ve čtyřech 5-lůžkových apartmánech s jednou ložnicí a obývací místností.

V 2-lůžkovém studiu si odpočinete na manželské posteli, nachází se zde i pohovka a televize. Každý apartmán disponuje jednou ložnicí s manželskou postelí a samostatným lůžkem a další dvě lůžka se nacházejí vždy v obývací místnosti, která je vybavena pohovkou a televizí. Jak ve studiu tak i v apartmánech si připravíte domácí jídla díky kuchyňskému koutu s jídelním posezením, kde využijete dvouplotýnku, rychlovarnou konvici i ledničku. Samozřejmostí je v každém apartmánu i studiu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. V celém penzionu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je restaurace, kde se podávají obědy a večeře, k restauraci patří i terasa. U penzionu se nachází další terasa a na zahradě také posezení u ohniště. V létě Vám osvěžení poskytne venkovní bazén, děti se zahrají na pískovišti nebo zkusí hrát ruské kuželky. V zahradním domku si odložíte kola a jiné sportovní vybavení. Přímo u penzionu je možné zaparkovat 8 aut. Těšíme se na Vás v Penzionu Loktuše!