Přijďte do vily, kde se dobře bydlí

Naše kompletně zrekonstruovaná Vila Chutnovka se nachází v malebné obci Mírová pod Kozákovem. Naše nově zařízené ubytování je vhodné pro rodinky i skupinky přátel.

Pokud se ubytujete u nás, zajisté oceníte blízkost Českého ráje. Díky lesům, roklinám, jeskyním a skalním útvarem je toto místo vhodné pro cyklistiku, turistiku, horolezectví i nenáročné procházky. Koupání je možné v koupališti v Bělé (3 km) i v rybníku v Radostné pod Kozákovem (3 km). K oblíbeným letním aktivitám patří také kanoistika, hra tenisu, windsurfing, hra golfu, jízda na koních. Historii můžete poznávat na hradech Rotštejn, Valdštejn či Zbiroh. V zimě si zalyžujete na malé sjezdovce Struhy, větší na Kozákove. Na běžky vyrazíte na hřeben Kozákova a Hamštejna.

Celoročně nabízíme ubytování ve Vile Chutnovka, jejíž kapacita je 16 osob. Vybrat si můžete jeden ze tří samostatných bytů:

- Byt A se dvěma ložnicemi - obě s manželskou postelí. Při jedné se nachází samostatná toaleta. Součástí bytu je nadstandardně zařízená kuchyň, obývací místnost s krbovými kamny, televizorem a gaučovým sezením (prospí na něm dva hosté), a koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatnou toaletou.

- Byt B s jednou ložnicí s manželskou postelí. Byt se skládá z nadstandardně zařízené kuchyně, obývací místnosti s televizorem, gaučovým sezením a pohovkou. Gauč a pohovka slouží jako přistýlky pro celkově 4 hosty. Nechybí koupelna se sprchovým koutem, vanou, toaletou a samostatnou toaletou.

- Byt C s manželskou postelí a dvěma přistýlkami v obývací místnosti. V bytě se nachází nadstandardně zařízená kuchyň, televizor, balkon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na uzavřené zahradě si své vzácné chvíle s rodinkou můžete vychutnat v altánku s posezením, zahradním krbem, grilem a v létě na houpačce. Víme Vám nabídnout možnost uchování kol. Za poplatek Vám zapůjčíme dětskou postýlku, zdarma dětskou židli. K domu přísluší garáž, kde můžete zaparkovat svá auta. Parkování je také před domem. Těšíme se na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky