Nově postavená roubenka se saunou

Dřevěnice pod Kozákovem se nachází v obci Záhoří, přesněji v části Dlouhý. Tato obec v okrese Semily, v Libereckém kraji leží na pomezí Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš.

Ať se od chalupy vyberete jakýmkoli směrem, určitě se Vám v této oblasti bude líbit. Roubenka se nachází pod vrchem Kozákov, na jeho vrcholu najdete rozhlednu a můžete si vyzkoušet paragliding. Turisté si za cíl rádi určují i ​​Suché skály, Klokočské skály s hradem Rotštejn nebo Besedické skály se zříceninou Zbirohy. Mezi oblíbené historické místa patří i hrady Trosky, Valdštejn, Kost či Sychrov. Naopak vyhledávanými přírodními zajímavostmi jsou Prachovské skály a Bozkovské dolomitové jeskyně. V blízkosti roubenky se nachází polyfunkční sportovní hřiště, kde si zahrajete například tenis. Ve sportovním areálu Žlutá plovárna ve městě Malá Skála najdete půjčovnu koloběžek a lodí. S dětmi nesmíte minout přírodní zábavní areál Šťastná země v Radvánovicích. Léto láká k vodě, naplánujte si den na koupalištích Chuchelna, Železný Brod, Sedmihorky či Bumbálka Jesenný), při přehradách (Mšeno, Josefův důl) a rybnících (Roudenský, Bažantník) nebo u řeky Jizera či v lomu Jílové u Držkova. Vyznavačům zimních sportů doporučujeme lyžařská střediska Kozákov, Líšný, Nad Nádražím - Semily, Koberovy - Hamštejn či Dráček Alšovice.

Během celého roku nabízíme ubytování v nově postavené roubence. Pohodlně se zde ubytuje 12 osob, ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupinky turistů a cyklistů.

V přízemí roubenky najdete prostornou společenskou místnost s televizí se satelitním příjmem, pohodlnou sedací soupravou a velkým jídelním stolem. Součástí tohoto prostoru je i kuchyňský kout, kde si hravě připravíte na co máte chuť. Využijete zde keramickou varnou desku, elektrickou i mikrovlnou troubu, lednici, kávovar, toaster a myčku, další chladnička s mrazničkou se nachází na chodbě. V přízemí se nachází také jedna 2-lůžková ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se saunou, sprchovým koutem, vanou a toaletou a jedna samostatná toaleta.

V patře si odpočinete ve čtyřech ložnicích, dvou 2-lůžkových (manželská postel) a dvou 3-lůžkových (manželská postel a samostatné lůžko). Pro Vaše pohodlí je v patře umístěna další koupelna se sprchovým koutem a toaletou a samostatná toaleta. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pokud k nám přijíždíte i s dětmi, pro nejmenší Vám připravíme dětskou postýlku.

U objektu si posedíte na terase a na grilu si připravíte dobrou letní večeři. Na přilehlém pozemku si zahrajete badminton a děti se zabaví na pískovišti nebo na houpačce. V případě potřeby můžete využít pračku. Kola si odložíte v předsíni, případně i v garáži. Přímo u roubenky najdete 6 parkovacích míst.

Dopřejte si na dovolené pohodlí a trochu luxusu, přijďte si odpočinout do naší Roubenky pod Kozákovem v Českém Ráji.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí