Loading

Ubytování v Malé Skále

(2 objekty + 27 objektů v okolí 25 km)

Penzion Sněhov

Malá Skála, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Klid v srdci Českého ráje - skvelá cena

Apartmány Tunka Zdeněk

Malá Skála, v obci / ve městě
Útulné apartmány v Českém ráji

Roubenka pod Kozákovem

Záhoří (okres Semily) (Malá Skála 4,9 km vzdušně), na okraji obce / města
Nově postavená roubenka se saunou

Penzion U Kaštanu

Pěnčín (okres Jablonec nad Nisou) (Malá Skála 5,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Penzion v klidné části vesnice

Chalupa Krásná

Pěnčín (okres Jablonec nad Nisou) (Malá Skála 5,5 km vzdušně), na okraji obce / měs...
Zrekonstruovaná chalupa s krbem

Vila Chutnovka

Mírová pod Kozákovem (Malá Skála 6,6 km vzdušně), na okraji obce / města
Přijďte do vily, kde se dobře bydlí

Horský dům Honey

Smržovka (Malá Skála 8,8 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Horský dům u lesa v rekreační oblasti

Chata Václavka

Smržovka (Malá Skála 8,8 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Komfortní roubenka s bazénem u lesa

Chalupa Žernovka

Žernov (okres Semily) (Malá Skála 11,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Klasická venkovská chalupa pro rodiny

Apartmánový penzion SIGNUM LAUDIS

Velké Hamry (Malá Skála 11,3 km vzdušně), na okraji obce / města, v centru města
Sauna, koupací sud, dětské hřište...
1 - 29 / 29

Malá Skála

Malá Skála 1

Půvabná perla Českého ráje Vás uchvátí

V malebném prostředí Libereckého kraje, přímo uprostřed okresu Jablonec nad Nisou, se nachází nevelká vesnice zvaná Malá Skála. Ta Vám nabídne nejen krásné staré stavby, ale také jedinečný lidový folklor a samozřejmě i skvělé kulturní vyžití. Za prohlídku pak stojí i okolí, kde si na své přijdou všichni, jež míří na sever Čech za zážitky. Navíc, pěkná příroda a výhodné ubytování, to vše a mnohem víc Vám dovolená v Českém ráji nabízí.

Malá Skála, oblíbená destinace všech milovníků romantiky, opředená příběhy slavné spisovatelky Jarmily Glazarové, Vás zve na příjemný pobyt, na který hned tak nezapomenete. Již při příjezdu Vás z dálky zaujme skalní hrad Vranov, zvaný Pantheon, jež určitě nesmíte minout. Seznámíte se tu s životem středověké šlechty, ale užijete si i hezký výhled na celé údolí. Poté se vydáte na samotnou prohlídku vesnice, jež Vám nabízí skvělý kulturní život a levné ubytování.

Čím Vás dovolená v Malé Skále okouzlí?

Dovolená v Malé Skále, v údolí obklopeném vysokými skalami a hlubokými lesy, je ideální pro každého, kdo má chuť, dopřát si parádní dobrodružství plné zážitků. Připravena je pro Vás celá řada outdoorových programů, z nichž si rozhodně vyberete. Těšit se tak můžete třeba na kanoistiku na Jizeře, střelbu z luku nebo horskou cykloturistiku. Pokud se nebojíte, určitě vyzkoušejte také horolezectví, neboť pokoření jednoho z vrcholů je zážitkem na celý život.

V případě, že Vás na Liberecko láká spíše putování po památkách, spojené s lidovou architekturou, taktéž si v této klidné lokalitě přijdete na své. Nejen, že si zde prohlédnete zachovalé roubenky, ale budete-li mít chuť, navštívíte i Bočkův statek, plný překvapení. Čeká tu na Vás nejen expozice o historii Maloskalska, ale nechybí ani stálá výstava obrazů Josefa Jíry. Samozřejmostí je i prvotřídní ubytování, které jistě potěší ty, jež se rozhodnou zůstat déle.

Malá Skála 2

Do Malé Skály za outdoorovými aktivitami

Vypravit se můžete také na průzkum Suchých skal, kde objevíte zříceninu hradu Zbirohy a při troše štěstí doputujete až k zaniklému hrádku Drábovka. Dávejte však dobrý pozor, abyste se při cestě nepropadli do jedné z děr v zemi, před čímž varuje i místní legenda. Odtud pak Vaše další kroky povedou nejspíše ke koupališti Žlutá plovárna, kde si hezky odpočinete. Najdete tady nicméně také populární obří lanové centrum, vyzkoušíte in-line dráhu a mile Vás překvapí i výhodné ubytování.

Těšit se však můžete nejen na adrenalinové sporty, jako je lezení po skalách, čtyřkolky či let balónem, ale taktéž kulturní a společenský život v Malé Skále stojí za to. Kdo chce zajít na pěkný film, jistě ocení malé, ale útulné kino Androvna situované v srdci obce. Na své si však přijdou i ti, které láká do Českého ráje spíše tanec, hudba a zábava. Samozřejmostí jsou zimní plesy v kulturním domě, stejně jako tancovačky a nechybí ani oblíbené farmářské trhy.

Jaká místa v okolí Malé Skály určitě navštívit?

Půvabná krajina Libereckého kraje je jako stvořená pro všechny, kdo mají chuť, užít si příjemnou dovolenou plnou dobrodružství. Na své si v okolí Malé Skály přijdou samozřejmě také milovníci cykloturistiky, pro které je připravena celá řada stezek. Právě ty je dovednou na ta nejkrásnější místa v regionu, která se vyplatí neminout. Mezi ně patří i nedaleká rozhledna Dubecko, odkud si vychutnáte úchvatný výhled na celé Severní Čechy.

Hezkým zážitkem může být také výlet do Železného Brodu, města sklářských dílen a starých památek, kde se nudit rozhodně nebudete. Prohlédnete si zachovalé historické jádro, spatříte půvabné roubené stavení zvané Běliště a dopřejete si i levné ubytování za skvělé ceny. V létě pak na Vás pro změnu čeká oblíbený Železnobrodský jarmark. Těšit se můžete i na spoustu kulturních akcí, spojených s veselou hudbou, dobrým jídlem i pitím, a také dílničkami pro děti.

Malá Skála 3

V případě, že Vás láká zimní dovolená v Českém ráji, neváhejte a vydejte se do Ski areálu Kozákov. Na své si zde přijdou nejen ti, kdo touží po tom, dopřát si parádní jízdu, ale líbit se na zdejších mírných sjezdovkách bude také všem začátečníkům. Dovolenou pak můžete zakončit třeba v Turnově, městě drahých kamenů. Zažijete tu dobrodružství v jeskyni Postojna, uvidíte zámek Hrubý Rohozec a dopřejete si i relax na koupališti Maškova zahrada.

Jak na levné ubytování v Malé Skále?

Půvabná perla skrytá v samém srdci hlubokých lesů a vysokých skal Vám nabízí nejen spousty zážitků a skvělé dobrodružství, ale také to nejlepší ubytování za nízké ceny. Záleží přitom jen na Vás, zda dáte přednost pronájmu chaty, nebo vyzkoušíte romantickou roubenku. Stejně tak není problém sjednat si nocleh v luxusně zařízeném apartmánu. Kdo má chuť, tomu nic nebrání strávit noc v malém penzionu a samozřejmě i ubytování v soukromí se vyplatí.

Malá Skála Vás zve na příjemnou dovolenou plnou pohybu, adrenalinu a zábavy, na níž hned tak nezapomenete. Pokud toužíte po tom, sjet divokou řeku, pokořit místní hory a prohlédnout si krásné zříceniny, sjednejte si to nejvýhodnější ubytování a do Malé Skály se s rodinou či přáteli v každém případě vydejte.