Klidné ubytování na samotě v Českém ráji

Ubytování na Cimbále najdete na samotě u lesa v blízkosti vesničky Chloumek, která je částí obce Úbislavice. Tato lokalita, která je součástí geoparku Český Ráj, se nachází asi 6 km od města Nová Paka.

Během celého roku Vás rádi ubytujeme v některém ze dvou pokojů v patře rodinného domu, kde v přízemí bydlí majitelka. Ubytování je vhodné pro sportovce, zejména cyklisty a pro ty, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a techniky. Také se zde budou dobře cítit hosté, kteří mají rádi zvířata, případně přicházejí s vlastními čtyřnohými mazlíčky.

K dispozici je 5-lůžkový pokoj s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky a 7-lůžkový pokoj s manželskou postelí a pěti samostatnými lůžky. V obou pokojích najdete psací stůl. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v 7-lůžkovém pokoji navíc s vanou. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Všichni ubytovaní hosté mohou využívat společnou kuchyň, kde je k dispozici sporák s keramickou varnou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice i chladnička a jídelní stůl. Na chodbě je umístěno posezení s pohovkami a křesly.

Venkovní posezení u ohniště si užijete zejména v létě. Pro děti ale i pro dospělé bude zážitkem setkání s našimi zvířátky, máme tu koně, ovce, slepice, králíky, psy, kočky i divoké prase. Pokud k nám přijíždíte na kolech, odložíte si je v garáži. Parkování pro 6 aut je možné přímo na pozemku. Příjezdová cesta je nezpevněná.

V okolí se můžete projít po lesích a kolem rybníků. Necelý kilometr od objektu je vzdálená zřícenina hradu Kumburk. Pokud máte chuť poznávat přírodní krásy, směřujte Vaše kroky do Českého ráje, do přírodního parku Sýkornice nebo k Prachovským skálam. Lokalita je oblíbená nejen u turistů, ale i u cyklistů a horolezců. Pokud rádi navštěvujete historické budovy, doporučujeme zámky Jičín, Lázně Bělohrad, Jilemnice, Mladějov či Horní Branná nebo hrady Pecka a Trosky. Koupání si užijete u blízké vodní nádrže Jahodnice nebo u rybníků. Aquacentrum Jičín, nabízí kromě bazénů i atrakce či sauny a masáže. Kdo chce lyžovat, bude směřovat do ski areálů Máchovka a Pecka.